Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

I Love You Records

Pirmajā ILY Records jubilejas koncertā uzstāsies Židrūns un shishi

Sestdien, 14. septembrī, K.K. fon Stricka villā notiks pirmais mūzikas izdevniecības I Love You Records 10 gadu jubilejas koncertu sērijas pasākums, kurā uzstāsies grupa Židrūns un trio no Lietuvas shishi, informēja izdevniecības pārstāve Dace Volfa.

Iznāk grupas Židrūns jaunais albums

Piektdien, 14. oktobrī, klajā nāks rokgrupas Židrūns trešais studijas ieraksts Židrūns un tas, ko nevar nest, bet jau 10. oktobrī tiek publiskots singls _Varat cerēt, _informēja ierakstu kompānijas I Love You Records pārstāve Dace Volfa.

Positivus izziņo I Love You skatuves programmu

Kā pirmos I Love You skatuves māksliniekus Positivus festivāls, kas šovasar svin savu desmitgadi, izziņo gan labi zināmus, gan ievērību nule izpelnījušos mūziķus.

I Love You svinēs Mūzikas veikalu dienu

Turpinot vairāku gadu tradīciju, I Love You bārs un ierakstu izdevniecība iesaistīsies Neatkarīgo mūzikas veikalu dienas (Record Store Day) atzīmēšanā, kas 18. aprīlī norisināsies daudzviet pasaulē, informēja _I Love You Records _pārstāve Dace Volfa.

Momend koncertēs kopā ar Jensu Lekmanu

Latviešu grupa Momend aprīļa beigās dosies uz Zviedriju, lai sniegtu vairākus koncertus kopā ar pazīstamo zviedru mūziķi Jensu Lekmanu, informēja I Love You Records pārstāve Dace Volfa.

Pirmo reizi tiešraidē - Positivus festivāla un I Love You Records skate no Tallinas Mūzikas nedēļas

Sestdien, 29.martā Baltijas un Ziemeļvalstu vērienīgākajā pilsētas festivālā Tallinas Mūzikas nedēļa (TMN) jau trešo gadu viena skatuve tiks veltīta Baltijas lielākajam mūzikas festivālam Positivus un neatkarīgajai ierakstu kompānijai I Love You Records, un uz tās uzstāsies jaunas un daudzsološas grupas no Somijas, Beļģijas, Austrijas, Igaunijas un Latvijas. Tiem, kas šogad uz Tallinu nedosies, būs iespēja vērot grupu uzstāšanos arī Lattelecom interaktīvajā un interneta televīzijā, informēja Positivus pārstāve Linda Igolniece.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide