Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Iepirkšanās

Seniori ir vispatriotiskākie

Vecāka gadagājuma cilvēki biežāk nekā citas vecuma grupas izvēlas Latvijas ražotāju produkciju – priekšroku pašmāju ražotai pārtikai pēdējā gada laikā devuši 33% iedzīvotāju vecumā no 64 līdz 75 gadiem, liecina jaunākā nozares apskata Maxima mazumtirdzniecības kompass pētījuma rezultāti.

Veikaliem brīvdienu nebūs

Atšķirībā no tādām kontinentālās Eiropas valstīm kā Vācija un Francija Latvijā svētdienas un svētku dienas veikalos un tirdzniecības centros strādājošajiem ir darba dienas. Par šādu lietu kārtību gan ik pa laikam tiek lauzti šķēpi un kaismīgi strīdas pircēju un pārdevēju tiesību aizstāvji. Vieni aizstāv iedzīvotāju tiesības iepirkties brīvdienās, ja darba dienās tam neatliek laika, otri rūpējas par pārdevēju iespēju būt kopā ar ģimeni, otrdien raksta laikraksts Diena.

Bērni veikalā izslēdz ledusskapi, skaļi dzied un tēlo kaķi

Skaļa dziedāšana, aizrautīga dejošana vai paslēpju spēlēšana lielveikalā, dusmīga putna tēlošana, lai iegūtu Angry Birds rotaļlietu, vai kaķa tēlošana mājdzīvnieku barības nodaļā, rāpšanās tukšajos pārdevēju krēslos pie kases – vecākiem iepirkšanās kopā ar bērniem bieži vien ir patiess pārbaudījums, secināts interneta lielveikala e-maxima.lv veiktā vecāku aptaujā.

Par vai pret iepirkšanos lielveikalos svētdienās

Ar ierosinājumu svētdienās liegt tirdzniecību lielveikalos nesen klajā nācis Saeimas deputāts Viktors Valainis (Brīvie demokrāti). Viņaprāt, svētdienās tirdzniecības centriem nebūtu jādarbojas, tādējādi dodot iespēju atpūsties gan tirdzniecības sektorā strādājošiem, kā arī stiprinot ģimeņu atpūtas kultūras attīstību.

Gudras iepirkšanās ABC

Nereti, atnākot mājās no iepirkšanās, nākas secināt, ka iegādāto apģērbu nav kam pieskaņot. Kas jāiegaumē dodoties iepirkties, lai nepieļautu šādu un līdzīgas kļūdas, portālam sieviesuklubs.lv stāsta stiliste Dace Grīnberga.Izveido veikalu sarakstuKatrai no mums ir sava cenu amplitūda, kuras robežās plānojam un varam atļauties iegādāties apģērbu.

Pētījums: Peldkostīma iegāde sabojā sievietēm garastāvokli

Peldkostīma iegādes process sievietēs rada negatīvas sajūtas un bailes, atklājis jaunākais Flindersa augstskolas pētījums. Jau doma par to, ka veikala kabīnē būs jādodas uzlaikot bikini, liek sieviešu kārtas būtnēm izjust spēcīgu stresu, liecina pētījuma rezultāti. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide