Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ieva Akuratere

Grupas Pērkons vēsturiskā atgriešanās Ogrē

Sestdien, 14. septembrī, plkst. 21.25 Latvijas Televīzijas (LTV) 1. kanāls demonstrēs vēsturisku un neaizmirstamu koncertu – grupas Pērkons atgriešanos Ogrē, pavēstīja LTV pārstāve Laura Brokāne.

Akuratere pērn honorāros nopelnījusi 3800 latu

Grupas Pērkons soliste un Rīgas domes deputāte Ieva Akuratere (V) pērn honorāros saņēmusi 3800 latu, bet par darbu pašvaldībā nopelnījusi 5817 latus, liecina Akurateres Valsts ieņēmumu dienesta publiskojamo datu bāzē pieejamā valsts amatpersonas deklarācija par 2012.gadu.

Ieva Akuratere un Juris Kulakovs aicina uz 55 gadu jubilejas koncerttūri

Dziedātāja Ieva Akuratere un komponists Juris Kulakovs šogad svin 55 gadu jubileju. Par godu šim notikumam tiek rīkota īpaša jubilejas koncertturneja ar nosaukumu Sapumpurots zars, kuras ietvaros pilnā sastāvā uz skatuves kāps leģendārais Pērkons.Pirms trīsdesmit gadiem Ieva Akuratere nosapņoja, ka tolaik jaunizveidotā grupa jānodēvē par Pērkonu.

Rīgā notiks Adventa mūzikas svētki

Sabiedriskā organizācija _Austras biedrība _iecerējusi, ka katrā Adventa svētdienā - no 2. līdz 23. decembrim - notiks septiņi cerību un mīlestības pilni folkmūzikas koncerti dažādu konfesiju baznīcās, informē koncertu organizatori.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide