Laika ziņas
Šodien
Migla

Ilze Viņķele

Nesaskata goda un cieņas aizskaršanu

Valsts policija noziedzīga nodarījuma sastāva trūkuma dēļ ir izbeigusi neslavas celšanas kriminālprocesu, kas pēc nu jau bijušās veselības ministres Ilzes Viņķeles iesnieguma bija sākts pret uzņēmēju Arnoldu Babri. Jāatgādina, ka eksministre policijā vērsās saistībā ar šā gada sākumā notikušo Brīvības braucienu, kurā bija redzama autopiekabe ar uzrakstu "Viņķeles miskaste".

Viņķele pērn jautājumu par iepērkamo vakcīnu pret Covid-19 devu apmēriem neesot atbalstījusi virzīt uz valdību

Veselības ministrijas dienesta pārbaudes kontekstā aptaujāto amatpersonu liecībās parādās, ka bijusī veselības ministre Ilze Viņķele (Par!) jautājumu par konkrētu vakcīnu apmēru iepirkšanu virzīt uz Ministru kabinetu neesot atbalstījusi, piektdienas Saeimas Parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē pavēstīja attiecīgās dienesta pārbaudes veicējs, Tieslietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora vietnieks Aleksejs Remesovs.

Viņķele akceptē demisijas pieprasījumu

Demisijas pieprasījums ir premjera Krišjāņa Kariņa (JV) mēģinājums faktiski pārvirzīt atbildību un atrast vainīgo pie ne īpaši koordinētās un gludās krīzes vadības, žurnālistiem pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Vērtē iespēju uz laiku ierobežot arī ambulatoro pakalpojumu sniegšanu

Veselības ministrijā (VM) tiek vērtēta iespēja rosināt valdību Latvijā uz laiku ierobežot arī ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta panorāma pastāstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide