Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +27 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis, Alekss

Indriķis Ģelzis

2023. gads vizuālajā mākslā. Bija vai izlikās?

Skaidra priekšstata par to, ka latviešu kultūra nav notikusi tikai XX gadsimta sākumā, lai uz to atkal un atkal atsauktos, bet notiek tieši šobrīd, katru dienu no jauna, mūsdienu Latvijai pietrūkst visvairāk

Kim? sadarbībā ar galerijām Low un 427 pārstāvēs māksliniekus NADA Miami 2020

No 1. līdz 5. decembrim Kim? sadarbībā ar galerijām 427 un Low piedalīsies tiešsaistes mākslas mesē NADA Miami 2020, pārstāvot Latvijas māksliniekus Indriķi Ģelzi un Elzu Sīli, paralēli no 1. decembra līdz 31. janvārim Laikmetīgās mākslas centra telpās norisināsies grupas izstāde Black Market Kim?

Indriķis Ģelzis izstāda radošo procesu

Ar Džemmas Skulmes daiļradi es esmu pazīstams kopš Latvijas Mākslas akadēmijas laikiem. Man tā vienmēr ir likusies pilnīga, tāpēc es nezināju, ko pielikt klāt vai atņemt - saka jaunais mākslinieks Indriķis Ģelzis, kura izstāde Pacietīgi kļūstot par skulptūru līdz 19. jūlijam apskatāma fonda _Mākslai vajag telpu _Vasaras mājā.

Mākslai vajag telpu Vasaras mājā atklās Indriķa Ģelža izstādi

Ceturtdien, 9. jūlijā, plkst. 18 fonda _Mākslai vajag telpu _Vasaras mājā tiks atklāta Indriķa Ģelža izstāde, informēja fonda pārstāve Ieva Nagliņa. Vasaras mājas izstāžu cikla galvenais vadmotīvs ir Džemma Skulme, atzīmējot mākslinieces 90 gadu jubileju.

Indriķa Ģelža izstādes recenzija. Deformējot matēriju

Ja, izdzirdot Ģelža uzvārdu, vispirms katrs iedomāsies Purvīša balvas izcilnieku un Venēcijas biennāles dalībnieku Kristapu Ģelzi, tad nu derētu ielāgot arī viņa gados jaunāko radinieku Indriķi Ģelzi

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide