Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -6 °C
Apmācies
Svētdiena, 3. decembris
Raita, Jogita, Evija

Izdevniecība Liels un mazs

Anete Bajāre-Babčuka saņem Bratislavas ilustrāciju biennāles Zelta ābolu

Jau otro reizi latviešu mākslinieks saņem vienu no nozīmīgākajām ilustratoru balvām pasaulē – Bratislavas ilustrāciju biennāles (BIB) Zelta ābolu. Bērnu grāmatu ilustratore Anete Bajāre-Babčuka iegūst balvu par Ineses Zanderes stāsta Divas Almas (Liels un mazs, 2021) vizuālo redzējumu.

Dabas muzejā notiks Māras Zālītes grāmatas bērniem Tango un Tūtiņa sēnēs atvēršanas svētki

Sestdien, 16. septembrī, pulksten 12.00 Latvijas Nacionālajā dabas muzejā notiks Māras Zālītes grāmatas Tango un Tūtiņa sēnēs atvēršanas svētki, kuros piedalīsies grāmatas autore Māra Zālīte, māksliniece Anete Bajāre-Babčuka, redaktore Inese Zandere, Kvadrifrona aktieri Ance Strazda, Klāvs Mellis un Latvijas Dabas muzeja mikoloģe Diāna Meiere, informēja izdevniecības Liels un mazs direktore Alīse Nīgale.

Rīgā Dzejas dienās viesosies igauņu autors Indreks Kofs

Izdevniecība Liels un mazs ar programmas Radošā Eiropa atbalstu rīko igauņu autora Indreka Kofa (Indrek Koff) vizīti Latvijā. 11. septembrī autors un atdzejotājas ar lasījumu viesosies Rīgas igauņu pamatskolā, bet 12. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā notiks lasījums un tikšanās ar Indreku Kofu un abām atdzejotājām, pasākumā uzstāsies arī Rīgas Cirka skolas audzēknis Klāvs Erķis, informēja izdevniecībā.

Liels un mazs izdod grāmatu jauniešiem Papīra klavieres

Bērnu grāmatu izdevniecībā Liels un mazs izdota Elizabetes Šteinkelneres (Elisabeth Steinkellner) grāmata jauniešiem Papīra klavieres, kuru ilustrējusi Anna Guzela (Anna Gusella). Grāmatu no vācu valodas tulkojusi Signe Viška, informēja izdevniecības Liels un mazs direktore Alīse Nīgale.

Izdots Ērlenna Lū komikss bērniem Kurš sasēdēja brūno sieru?

Bērnu grāmatu izdevniecībā Liels un mazs iznāk Ērlenna Lū un Kima Jorteija komikss par norvēģu iecienīto brūno sieru. To no norvēģu valodas tulkojusi Jolanta Pētersone. Grāmatas adresāts ir pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērni

Liels un mazs izdod grāmatu bērniem Un tad neviens nav dusmīgs?

Bērnu grāmatu izdevniecībā Liels un mazs iznāk Tona Telehena grāmata bērniem Un tad neviens nav dusmīgs?, kuru ilustrējis franču mākslinieks Marks Butavāns. Grāmatu no nīderlandiešu valodas tulkos Inese Paklone, tā piemērota jaunākā skolas vecuma bērniem

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide