Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

Izdevniecība Liels un mazs

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024 uzsāk ikgadējo maratonu

Norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas ikgadējais grāmatu lasīšanas un vērtēšanas maratons Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024. Jauno grāmatu kolekciju bērni, jaunieši un vecāki varēs vērtēt visu gadu un par labāko grāmatu sniegt atsauksmi, lai nākošā gada martā Lielajos lasīšanas svētkos varētu uzzināt balsojuma rezultātus.

Latvija piedalās Boloņas bērnu grāmatu tirgū

Laikā no 8. līdz 11. aprīlim Itālijas pilsētā Boloņā norisinās ikgadējais bērnu grāmatu tirgus, kurā piedalās arī Latvijas izdevēji un bērnu grāmatu autori. Latvijas dalību grāmatu tirgū nodrošina Latvijas literatūras eksporta platforma Latvian Literature.

Izdots Lindas Gabarajevas dzejoļu krājums bērniem Kosmoss ir virs bēniņiem

Bērnu grāmatu izdevniecība Liels un mazs izdevusi Lindas Gabarajevas dzejoļu krājumu Kosmoss ir virs bēniņiem, ko ilustrējusi māksliniece Kristīne Martinova. Grāmata visai ģimenei, kurā atrodami pirmsskolas vecumam uztverami, jaunākajam skolas vecumam intriģējoši un vecākus uzrunājoši dzejoļi.

Izdota vācu autora Volfa Erlbruha bilžu grāmata Pīle, Nāve un tulpe

Bērnu grāmatu izdevniecība Liels un mazs laiž klajā visā pasaulē zināmā vācu mākslinieka un rakstnieka Volfa Erlbruha (Wolf Erlbruch) par moderno klasiku dēvēto bilžu grāmatu Pīle, Nāve un tulpe, ko no vācu valodas tulkojusi Signe Viška, informēja izdevniecībā.

Rīgas zooloģiskajā dārzā notiks Egīla Zirņa un Svena Neilanda bilžu grāmatas Kas Zoodārzā notiek naktī atklāšana

Rīgas Zoodārzā 9. decembrī visi aicināti sajust ziemas maģiju – līdz ar izdevniecības Liels un mazs izdotās bilžu grāmatas Kas zoodārzā notiek naktī atklāšanas pasākumu, skaļruņos zoodārza teritorijā tiks atskaņots arī asprātīgais Egīla Zirņa dzejolis paša autora lasījumā. Tas pastaigu sniegotajā zoodārzā padarīs īpašu, ikkatru viesi rosinot iztēloties, kas zoodārzā notiek naktī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide