Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Izdevniecība Liels un mazs

Latvijā viesosies Ziemeļvalstu Padomes balvas bērnu literatūrā laureāte ilustratore Linda Bundestama

Izdevniecība Liels un mazs laiž klajā zviedru rakstnieka Ulfa Starka (Ulf Stark) un Somijas zviedru mākslinieces Lindas Bundestamas (Linda Bondestam) ilustrēto dzejas grāmatu Zvēri, kurus neviens nav redzējis, tikai mēs. Grāmatu ar lielu iejūtību un asprātību no zviedru valodas atdzejojis Juris Kronbergs. No 11. līdz 14. novembrim Latvijā viesosies grāmatas ilustratore Linda Bundestama, lai Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas laikā vadītu radošās darbnīcas bērniem bibliotēkās Brocēnos, Saldū un Liepājā, informēja izdevniecības Liels un mazs direktore Alīse Nīgale.

Jānis Blanks saņem Bratislavas ilustrāciju biennāles Zelta ābolu

25. oktobra vakarā Slovākijas galvaspilsētas Bratislavas Nacionālajā teātrī pirmo reizi latviešu mākslinieks saņem vienu no nozīmīgākajām ilustratoru balvām pasaulē – Bratislavas ilustrāciju biennāles (BIB) Zelta ābolu. Ilustrators Jānis Blanks prestižo balvu ieguvis par Artura Gobas dzejoļa Zemes vēzis ilustrācijām (Liels un mazs, 2017), informēja Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes biroja pārstāve Silvija Tretjakova.

Izdota bilžu grāmata bērniem Bize un Neguļa

Izdevniecība Liels un mazs laidusi klajā jaunu bilžu grāmatu bērniem Bize un Neguļa, kas veidota pēc animācijas studijas Atom art tāda paša nosaukuma filmas motīviem, informēja izdevniecības pārstāvis Andrejs Vīksna.

Rūta Briede. Kaiju karalienes noslēpums

Bērnu grāmatu izdevniecībā Liels un mazs nāk klajā Rūtas Briedes Kaiju karalienes noslēpums - bilžu grāmata, kurā māksliniece debitē arī kā teksta autore, informēja izdevniecības pārstāvis Andrejs Vīksna.

Izdota pasaku pavārgrāmata bērniem Baltais lācis

Bērnu grāmatu izdevniecība Liels un mazs izdevusi piedzīvojumiem bagātu bilžu grāmatu, ko sadarbojoties radījuši trīs autori: māksliniece Māra Viška, pasakas autors Uldis Daugaviņš un pavārs Mārtiņš Sirmais, informēja izdevniecības pārstāvis Andrejs Vīksna.

Rafaels Alberti. Jūrnieks uz sauszemes

Izdevniecība _Liels un mazs _laidusi klajā spāņu dzejnieka Rafaela Alberti dzejas izlasi Jūrnieks uz sauszemes, pavēstīja izdevniecības pārstāve Kristīne Dzene.

Bērnu dzejoļu izlases BIKIBUKS jaunais laidiens

Bērnu grāmatu izdevniecība Liels un mazs izdevusi ilustrētās latviešu bērnu dzejoļu izlases BIKIBUKS jauno laidienu (7.-12. grāmatiņa).Grāmatiņas tiek numurētas, lai tās būtu ērti krāt mājas bibliotēkā:

Iznākusi jauna grāmata bērniem - Ulfa Starka Mans draugs Pērsijs, Bufalo Bils un es

Izdevniecība Liels un mazs laidusi klajā zviedru rakstnieka Ulfa Starka grāmatu jaunākā un vidējā skolas vecuma bērniem Mans draugs Pērsijs, Bufalo Bils un es, portālu Diena.lv informē izdevniecības pārstāvji. Tulkojums latviešu valodā tapis triju tulkotāju - Anikas Frīdenbergas, Ingas Grezmanes un Ineses Dragūnes - kopdarbā. Oriģinālilustrācijas veidojis mākslinieks Reinis Pētersons, kuram grāmatu grafika jau atnesusi pelnītu atzinību - Jāņa Baltvilka un Zelta ābeles balvas par ilustrācijām grāmatām Mēnesim robs, Zelta pods un Lāča Bruņa medības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide