Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Jāņa Akuratera muzejs

Jāņa Akuratera muzejā svinēs Akuratera mājas deviņdesmitgadi

Jāņa Akuratera muzejs 30. novembrī plkst. 18.00 aicina uz pasākumu Akuratera mājai – 90, kurā gaidāms gan atskats uz dažiem notikumiem mājas vēsturē, gan viesu uzrunas un veltījumi, gan arī pirmizrāde, informēja Jāņa Akuratera muzeja vadītāja Maira Valtere.

Jāņa Akuratera muzejā skanēs vijoļmūzikas koncerts

Jāņa Akuratera muzejs 16. martā plkst. 18.00 aicina uz vijoļmūzikas koncertu Mēness noktirne un krokusi, kurā uzstāsies jaunā komponiste, vijolniece Elfa Lejniece un komponists un pianists Imants Zemzaris.

Jāņa Akuratera muzejā notiks Andra Akmentiņa dzejas koncerts

Piektdien, 27. janvārī, plkst. 18.00 Jāņa Akuratera muzejs (Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6a) aicina būt draugu vidū Andra Akmentiņa dzejas koncertā, kur gaidāmi gan lasījumi no jaunā dzejas krājuma, gan kamerdziesmu cikla pirmatskaņojums, gan rakstnieka draugu sveicieni.

Jāņa Akuratera muzejs aicina uz Jāņa Akuratera darbu lasījumiem

Sestdien, 17. decembrī, plkst. 12 Jāņa Akuratera muzejs Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6a, šogad jau sesto reizi aicina uz Jāņa Akuratera darbu lasījumiem. Šoreiz apmeklētāji aicināti kopā ar muzeja speciālistiem lasīt un pārrunāt Jāņa Akuratera dzeju un stāstu Nakts viesis.

Muzeju naktī Jāņa Akuratera muzejā tiešsaistē notiks teatrāli uzvedumi un Latvijas PEN kluba lasījumi

Sestdien, 14. novembrī, no plkst. 15 Jāņa Akuratera muzejs tiešsaistē muzeja Facebook lapā aicina uz pasākumu ciklu Sapņi un likteņi, ko veidos divi Jāņa Akuratera māsai Helēnai Akuraterei veltīti teatrāli uzvedumi un Latvijas PEN kluba lasījumi. Pasākums noris Starptautiskās Muzeju nakts ietvaros, kas šogad notiek Muzeju naktij neierastā laikā – novembrī – un arī neierastā veidā - digitāli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide