Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jānis Bordāns

Bordāns rosina vērtēt Kalnmeiera atbilstību ģenerālprokurora amatam

Tieslietu ministrija (TM) ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera darbībā konstatējusi pazīmes, kas liecina, ka Kalnmeiers neatbilst Prokuratūras likumā minētajam amatam izvirzītajai nevainojamas reputācijas prasībai, piektdien žurnālistiem pastāstīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Bordāna ienākumi pērn vairāk nekā dubultojušies

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) ieņēmumi pērn sasnieguši 45 557 eiro, un šī summa ir vairāk nekā divreiz lielāka par to, ko Bordāns bija deklarējis kā savus 2017.gada ieņēmumus.

Bordāna birojā strādā trīs bijušās KNAB amatpersonas

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) biroju papildinājis preses sekretārs Andris Vitenburgs un padomnieks Mārtiņš Lode, līdz ar to ministra birojā strādā trīs bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonas, liecina informācija Tieslietu ministrijas mājaslapā.

Vēstules neliek mieru

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) sūdzību vēstules vēstniecībām kļuva par iemeslu iztaujāt viņu par iespējamu valsts tēla maitāšanu. Saeimas Pieprasījumu komisija pēc opozīcijā esošo Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputātu aicinājuma izsauca Bordānu izskaidrot situāciju, ka dažas dienas pēc kļūšanas par tieslietu ministru viņš starptautiski apšaubījis Latvijas tieslietu sistēmas kompetenci un piesaucis prokuratūras organizētu politisku izrēķināšanos.

Bordāns tic, ka vēl iespējams atrast partiju virzītu premjera kandidātu

Pašlaik nav izsmeltas iespējas atrast partiju virzītu premjera amata kandidātu, aģentūrai LETA sacīja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns, kuram bija iespēja pirmajam pēc 6. oktobrī notikušajām Saeimas vēlēšanām mēģināt sastādīt Ministru kabinetu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide