Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jānis Bordāns

Vēstules neliek mieru

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) sūdzību vēstules vēstniecībām kļuva par iemeslu iztaujāt viņu par iespējamu valsts tēla maitāšanu. Saeimas Pieprasījumu komisija pēc opozīcijā esošo Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputātu aicinājuma izsauca Bordānu izskaidrot situāciju, ka dažas dienas pēc kļūšanas par tieslietu ministru viņš starptautiski apšaubījis Latvijas tieslietu sistēmas kompetenci un piesaucis prokuratūras organizētu politisku izrēķināšanos.

Bordāns aicina prezidentu rīkoties izšķirīgi

Valdība, ko biju iecerējis, pašlaik nav iespējama, žurnālistiem pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja premjera amatam nominētais politiķis Jānis Bordāns (JKP). Bordāns domā, ka prezidents rīkosies izšķirīgi, tomēr sarunā ar viņu nav izskanējis iespējamā nākamā kandidāta vārds. Bodrānam radies iespaids, ka prezidents vēl nav izlēmis, ko nominēs premjera amatam.

Bordāns savas valdības norakšanā vaino "oligarhiskās partijas"

Sabiedrība tika pievilta no vecu, oligarhisku partiju puses, jo tās norakušas valdības veidošanas procesu, preses konferencē sacīja Valsts prezidenta nominētais premjera kandidāts Jānis Bordāns (JKP) pēc tam, kad par izstāšanos no valdības veidošanas sarunām paziņoja Attīstībai/Par!, Jaunā Vienotība un Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK.

Prezidents premjera amatam nominē Bordānu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis valdības veidošanu nolēmis uzticēt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) premjera amata kandidātam Jānim Bordānam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide