Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +18 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Jaunie vecāki

Liela nozīme ir arī vecāku piemēram jeb Padomi pēc garajām brīvdienām

Kā palīdzēt bērniem adaptēties skolai jaunajā mācību gadā un ko darīt, lai, arī iestājoties aukstumam un salam, viņi saglabātu veselību un mundrumu? Uz šiem jautājumiem atbild Veselības centra apvienības (VCA) pediatre rezidente Poļina Popeiko un "Mēness aptiekas" farmaceits Vadims Brižaņs.

Piedāvā ieviest 100 latu pabalstu jaunajiem vecākiem, kuri strādā vai mācās

Labklājības ministrija (LM) piedāvā ieviest 100 latu pabalstu no bērna gada līdz pusotra gada vecumam tiem jaunajiem vecākiem, kuri strādā, mācās vai ir reģistrējušies kā bezdarbnieki.Kā šodien žurnālistiem norādīja labklājības ministre Ilze Viņķele (V), tas nozīmētu, ka vecāki no bērna piedzimšanas līdz pusotra gada vecumam saņemtu divu veidu pabalstus.

Deputāti apsver iespēju atbrīvot jaunos vecākus no pirmās kredīta iemaksas mājokļa iegādei

Ir jāizstrādā valsts atbalsta programma jaunajiem vecākiem pirmā mājokļa iegādei, otrdien, 29.janvārī, konceptuāli vienojās Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisijas deputāti. Apakškomisija rosināja Ekonomikas ministriju un Finanšu ministriju sadarbībā ar Latvijas Komercbanku Asociāciju (LKA) izstrādāt iespējamos programmas darbības virzienus.

Valdība nolemj dubultot pensiju iemaksu jaunajiem vecākiem

No nākamā gada par vecākiem, kuri kopj bērnu līdz pusotra gada vecumam un saņem bērna kopšanas vai vecāku pabalstu, pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai un apdrošināšanai pret bezdarbu valsts veiks iemaksas 20% apmērā no 100 latiem līdzšinējo 50 latu vietā, šodien nolēma valdība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide