Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jaunieši

TIEŠRAIDE noslēgusies: Jaunie līderi diskutē par Eiropas Parlamenta ietekmi Latvijā

Ceturtdien, 28. februārī, portālā Diena.lv no plkst.10:45 līdz 11:45 bija vērojama tiešraide, kur Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Līderu programmas dalībnieki – 16 vidusskolēni no visas Latvijas - kopā ar Arni Krauzi diskutēja par Eiropas Parlamenta (EP) nozīmi un to, cik svarīga ir ikviena vēlētāja balss.

Jaunas ēras sniega bumba

Darbs ar jaunatni daudzās pašvaldībās iegūst noformulētu stratēģiju un kļūst mobilāks.

"Visa dzīve" pa dienu kastē pie skolotāja

Skolas telpās mobilos telefonus bez pedagoga uzaicinājuma lietot aizliegts – šāda prasība noteikumos parādās vairākās izglītības iestādēs. Bērnu atkarība no telefona jau ir nopietna problēma, un arī izglītības iestādēm ir jāiegulda sava artava, lai meklētu risinājumus, uzskata atkarību speciālisti

Lauzties cauri sienai

"Ja tu strādā, vēlies un esi gatavs mācīties, tu vari Latvijā izdarīt gana lielas lietas," intervijā portālam Diena.lv saka pasākuma Rosinātava projekta vadītājs Ēriks Radželis. 6. martā vidusskolēni no visas Latvijas varēs uzklausīt 12 sabiedrībā zināmu cilvēku pieredzes stāstus, kas rosinās noticēt sev un valsts nākotnei.

Reemigrējušo jauniešu programmu neturpinās - tā esot pārāk dārga

Reemigrācijas programma, kurā darbs valsts pārvaldē tika piedāvāts jauniešiem, kuri atgriezušies no ārzemēm, netiks turpināta. Valsts kancelejas paŗstāvji LNT raidījumam _900 sekundes _norādīja, ka šis projekts vairs nav budžeta prioritāšu sarakstā, jo esot pārāk dārgs.Līdz ar to otrā kārta, visticamāk, būs pēdējā.

Zaļa pētnieku skola

Vasarā vairākās Latvijas augstskolās norisinājās starptautiskas vasaras skolas, un izņēmums nebija arī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU). Te augusta vidū piecu dienu garumā dažādu valstu maģistrantūras un doktorantūras studenti, kuri specializējas dažādās jomās (arhitektūrā, bioloģijā, bioķīmijā, materiālzinātnēs, izglītībā, rūpnieciskajā dizainā, biznesa vadībā u. c.), meklēja un radīja jaunus risinājumus nozīmīgām vides problēmām un inženiertehniskajiem izaicinājumiem zaļo tehnoloģiju jomā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide