Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Juris Pūce

Spriedums un revīzija pasliktina novadu reformas fonu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP), pērn 25. aprīlī apturot Ikšķiles novada iedzīvotāju aptaujas nolikumu, nav rīkojies atbilstoši Satversmei. Arī pati pašvaldība, rīkodama aptauju pirms Satversmes tiesas sprieduma, rīkojusies pretēji likumam. To šonedēļ atzinusi Satversmes tiesa (ST), kuras lēmums nav pārsūdzams.

Pūce pārliecināts, ka Bondars var pilnīgi mierīgi turpināt vadīt Saeimas Budžeta komisiju

Arī pēc nelabvēlīgā tiesas sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā partijas Latvijas attīstībai (LA) politiķis Mārtiņš Bondars var pilnīgi mierīgi turpināt vadīt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju, uzskata Bondara pārstāvētās partijas valdes priekšsēdētājs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.

Pūce bija plānojis atstādināt Garkalnes mēru Bauzi-Krastiņu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) bija plānojis atstādināt šodien pēc paša vēlēšanās no amata atkāpušos Garkalnes novada mēru Mārtiņu Gunāru Bauzi-Krastiņu (LZS), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Pūce apturējis Mārupes novada teritorijas plānojuma grozījumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) apturējis pagājušā gada septembrī pašvaldības pieņemtos grozījumus Mārupes novada teritorijas plānojumā 2014.-2026.gadam, aģentūrai LETA pavēstīja ministra padomniece Agnese Vārpiņa.

Pūce: Saeimas deputāti varētu nogaidīt parakstu vākšanas rezultātus, pirms lemt par Rīgas domes atlaišanu

Saeimas deputāti varētu nogaidīt, vai iedzīvotāji savāks nepieciešamos parakstus, lai rīkotu referendumu par grozījumiem Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā un likumā Par pašvaldībām, un tikai pēc tam lemt par Rīgas domes atlaišanu, aģentūrai LETA atzina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).

Pūce neredz juridisku pamatu atlaist Ventspils domi

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Ventspils nodaļa nosūtījusi vēstuli Vides attīstības un reģionālajai ministrijai (VARAM) un Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) ar lūgumu izskatīt iespēju atlaist Ventspils domi, savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) žurnālistiem pauda redzējumu, ka Ventspils domes atlaišanai patlaban nav juridiska pamata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide