Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kaķi

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Neviens ielas kaķis nav no kosmosa nokritis

Vigda Jirgensone ar sunīti Tīnu baltajā ziemā dodas pastaigā pa dārziņu kooperatīva Silmala mazajām ieliņām. Aiz viņām soļo kaķu rinda – pieci savējie un tie, kuri arī jūtas kā savējie. Parasti sanāk no sešiem līdz padsmit staigātājiem. Kaķi, astes lepni gaisā saslējuši, ir droši un pašpārliecināti – esam taču viena ģimene.

Runcis jākastrē

Mūsu veterinārā centra apmeklētājs pārsteigts, ka vēl gadu nesasniedzis runčuks jau kož un skrāpē mājiniekiem. Dzīvojot laukos, runcis iesaistās kautiņos ar apkārtnes kaķiem, nāk mājās savainots, netīrs. Vai kastrācija palīdzēs mazināt jaunuļa agresiju?

Vajag taču prast – ierasties no Arābu Emirātiem un Rīgā izlidot pa logu

Pagājušajā vasarā Taņai pēkšņi šķita, ka gar logu ārpusē nolido kāds sainītis. Viņa izskrēja uz lodžijas un ieraudzīja lejā zālē guļam baltu kaķi. Lidojošais brīnums bija iesprucis pagraba loga ailē. Ko nu? Vīrs izmeta frotē dvieli, un Taņa izvilka pārbijušos kaķi dienas gaismā. No kura loga dzīvnieks izlidoja?

Ar lolojumdzīvnieka pasi pasaulē

Pēkšņi nobruka iecerētā intervija, fotogrāfs jau ir klāt, bet man nav rezerves varianta. Gandrīz vai jāraud. Pēkšņi atceros, ka mūsu mājā dzīvo Igors Storoževs ar savu mammu Margaritu, un viņiem esot divi kaķi Kanādas sfinksi, no kuriem viens ir liels ceļotājs, bet vasara taču ir ceļojumu laiks.

Pakešu logi – briesmas kaķiem

Drīz ar siltu laiku, putnu dziesmām un saulīti debesjumā pavasaris atnāks uz palikšanu. Taču jaukais laiks nāk arī ar biežāku dzīvnieku traumatismu, un šis gads nav izņēmums.

Kaķu kolonijas ziemas spelgonī. Kā palīdzēt?

Kad termometra stabiņš noslīd krietni vien zem -10 grādiem un sniegs ir pāri potītēm, daudzi no mums priekā berzē rokas, jo brīvdienās varēs doties baudīt ziemas priekus, tomēr ir kādas mazas dvēselītes, kurām ziemas un aukstuma iestāšanās nozīmē izdzīvošanas mākslu. Kā rūpēties par saviem mīluļiem, ir runāts un rakstīts daudz un dikti, tāpēc šoreiz vairāk par murrātājiem, kuriem nav savu cilvēku un silto māju, par bezsaimnieku kaķiem, kuriem jāpaļaujas uz cilvēku žēlsirdību un palīdzību pārdzīvot lielo aukstumu un salu.

FOTO: Šie mīluļi meklē mājas

Arī šonedēļ, laikraksts Diena apkopojis informāciju par nelielu skaitu dzīvnieku, kuri savus nākamos saimniekus gaida dzīvnieku patversmēs. Aplūko viņu attēlus - varbūt kāds no šiem suņiem vai kaķiem var būt tavs nākamais mīlulis, kam sagādāt īstas mājas!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide