Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Svētdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Kaķi

Vajag taču prast – ierasties no Arābu Emirātiem un Rīgā izlidot pa logu

Pagājušajā vasarā Taņai pēkšņi šķita, ka gar logu ārpusē nolido kāds sainītis. Viņa izskrēja uz lodžijas un ieraudzīja lejā zālē guļam baltu kaķi. Lidojošais brīnums bija iesprucis pagraba loga ailē. Ko nu? Vīrs izmeta frotē dvieli, un Taņa izvilka pārbijušos kaķi dienas gaismā. No kura loga dzīvnieks izlidoja?

Ar lolojumdzīvnieka pasi pasaulē

Pēkšņi nobruka iecerētā intervija, fotogrāfs jau ir klāt, bet man nav rezerves varianta. Gandrīz vai jāraud. Pēkšņi atceros, ka mūsu mājā dzīvo Igors Storoževs ar savu mammu Margaritu, un viņiem esot divi kaķi Kanādas sfinksi, no kuriem viens ir liels ceļotājs, bet vasara taču ir ceļojumu laiks.

Pakešu logi – briesmas kaķiem

Drīz ar siltu laiku, putnu dziesmām un saulīti debesjumā pavasaris atnāks uz palikšanu. Taču jaukais laiks nāk arī ar biežāku dzīvnieku traumatismu, un šis gads nav izņēmums.

Kaķu kolonijas ziemas spelgonī. Kā palīdzēt?

Kad termometra stabiņš noslīd krietni vien zem -10 grādiem un sniegs ir pāri potītēm, daudzi no mums priekā berzē rokas, jo brīvdienās varēs doties baudīt ziemas priekus, tomēr ir kādas mazas dvēselītes, kurām ziemas un aukstuma iestāšanās nozīmē izdzīvošanas mākslu. Kā rūpēties par saviem mīluļiem, ir runāts un rakstīts daudz un dikti, tāpēc šoreiz vairāk par murrātājiem, kuriem nav savu cilvēku un silto māju, par bezsaimnieku kaķiem, kuriem jāpaļaujas uz cilvēku žēlsirdību un palīdzību pārdzīvot lielo aukstumu un salu.

FOTO: Šie mīluļi meklē mājas

Arī šonedēļ, laikraksts Diena apkopojis informāciju par nelielu skaitu dzīvnieku, kuri savus nākamos saimniekus gaida dzīvnieku patversmēs. Aplūko viņu attēlus - varbūt kāds no šiem suņiem vai kaķiem var būt tavs nākamais mīlulis, kam sagādāt īstas mājas!

Noteicu, ka galvenais kaķis esmu es

Ar bijušo Rīgas Autoelektroaparātu rūpnīcas gravieri, tagad pensionāru Haraldu Tempelmani un viņa rudo kaķeni Minnu tiekamies Lielajos kapos, kuru teritorija atrodas līdzās Haralda dzīvesvietai. Šeit abi veic spirdzinošas rīta pastaigas. Kaķenes saimnieks mani brīdina – pēc nesenā "satiksmes negadījuma" Minna neesot labā noskaņojumā, viņu labāk neglaudīt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide