Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Kandava

Kandavas novadā ceturtdien dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem un četri izsaukumi bija maldinājumi. Viens no izsaukumiem bija uz Kandavas novada Matkules pagastu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, dega pirts ēka.

Pret Kandavas novada domes priekšsēdētāju ierosina krimināllietu par piesavināšanos

Pret Kandavas novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi (LZP) ierosināta krimināllieta par mantas piesavināšanos, noskaidroja aģentūra LETA. Krimināllieta ierosināta pēc Talsu novada domes iesnieguma par mobila tālruņa, ko Priede lietojusi, vadot pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļu, pazušanu. Darbu Talsos Priede pametusi pērnā gada sākumā, kad sāka gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, rezultātā kļūstot par Kandavas domes priekšsēdētāju,

No amata atkāpjas Kandavas novada domes priekšsēdētājs

Pēc nesaskaņām ar deputātiem par lēmumu no amata atbrīvot SIA Kandavas komunālie pakalpojumi vadītāju Egilu Barisu no amata atkāpies Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts (LZS), aģentūru LETA informēja domes priekšsēdētājs.

Kandavas Vienotības biedri pamet partiju

Valdības krīze nenāk par labu partijai Vienotība - vairāki Kandavas partijas biedri gatavi pamest partiju, trešdienas vakarā vēstīja raidījums Panorāma.

Darbu atsāks ilgstoši slēgtais Kandavas kartodroms

Vairāku pozitīvu pārmaiņu rezultātā jau nākamgad plānots atjaunot Kandavas kartodroma darbību, vēsturiskajā trasē organizējot sporta treniņus, kā arī vietēja un starptautiska mēroga kartinga sacensības, informē trases īpašnieku pārstāvis Ģirts Ļaudaks.

papildināts (17:20) - Otrdien Kandavas centrā degusi Indriksonam piederoša ēka

Šodien izcēlies ugunsgrēks Kandavas novada domes deputātam un uzņēmējam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā Kandavas centrā, kur atrodas vēsturiskā apbūve, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes komandieris Dainis Bērziņš.Deg sena divstāvu mūra ēka Sabiles ielā 2, kurai ir izbūvēts mansards.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide