Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +5 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Katrīna Neiburga

Katrīna Neiburga un Zane Zelmene radījušas īpašu videomākslu uzvedumam Pagānu gadagrāmata

Sestdien, 15. jūnijā, Valmiermuižas parkā etnofestivālā Sviests 2019 īpašā noformējumā izskanēs Uģa Prauliņa tautas mūzikas cikls Pagānu gadagrāmata, kuru izpildīs RTU vīru koris Gaudeamus un Pagānu gadagrāmatas etno roka grupa. Uzvedumam īpašu videomākslas noformējumu veido māksliniece Katrīna Neiburga kopā ar vīdžeju Zani Zelmeni, informēja pasākuma pārstāve Marta Lagzdiņa.

Intervija ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu. Grēksūdze pie friziera

"Daudzi mākslinieki ir ļoti pārliecināti par to, ka tam, ko viņi dara, ir mākslinieciska vērtība, taču mani māc mūžīgas šaubas par to, ko es daru un vai tas vispār ir vajadzīgs," saka Katrīna Neiburga, kura tikko ir atklājusi personālizstādi Mati

Katrīna Neiburga debitē ar dokumentālu īsfilmu Garāžas

Ar Katrīnas Neiburgas dokumentālās īsfilmas Garāžas pirmizrādi Splendid Palace, 13. oktobrī plkst.18, notiks pirmais Rīgas Starptautiskā kinofestivāla (Riga IFF) ieskaņas pasākums, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Bolderāja Kalifornijā

Katrīnas Neiburgas un Andra Eglīša Venēcijas biennāles darbs Armpit devies uz mūzikas festivālu Coachella

Latvijas paviljonu Venēcijas biennālē apmeklējuši 200 tūkstoši

11. decembrī Kultūras ministrija kopā ar šī gada Venēcijas mākslas biennāles Latvijas paviljona ekspozīcijas rīkotājiem Latvijas Laikmetīgās mākslas centru un tās galveno atbalstītāju ABLV Charitable Foundation informēja, ka 56. Venēcijas mākslas biennālē Latvijas paviljonu Armpit aplūkojuši 200 tūkstoši apmeklētāju.

Katrīnas Pirmās vientulība

Katrīnas Neiburgas videoinstalācija Solitude iegūlusi Helsinku Mākslas muzeja Kiasma krājumā un arī mūsu lielajā kultūrcerību projektā – _ABLV Bank _kolekcijā, kas tiek veidota topošajam Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejam

Atklāta skatāmlūka uz Latvijas paviljonu Venēcijas mākslas biennālē

Ceturtdien, 11. maijā, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) un mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglīti t/c Galerija Centrs esošajā Rīdzenes ielā atklāja skulpturālu objektu-skatāmlūku, kas ir atsauce uz šī gada Latvijas paviljonu Armpit 56. Venēcijas mākslas biennālē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide