Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Sestdiena, 2. decembris
Sniedze, Meta

Kaujas

Iepretī Hersonai Dņepras kreisajā krastā notiek kaujas

Hersonas apgabalā Dņepras kreisajā krastā turpinās kaujas, bet par pilsētu atbrīvošanu runāt ir pāragri, preses konferencē otrdien paziņojis Hersonas apgabala padomes deputāts Serhijs Hlaņs.

ANO: Bēgļu gaitās devušies vismaz 285 tūkstoši Ukrainas iedzīvotāji

Vismaz 285 000 cilvēku pametuši savas mājas Ukrainas austrumu konflikta dēļ, otrdien paziņoja ANO, brīdinot, ka cīņu pastiprināšanās var novest pie "masveida izceļošanas".Vietējās Ukrainas amatpersonas pagaidām ir dokumentējušas apmēram 117 000 cilvēku, kas pametuši austrumus un devušies uz citiem Ukrainas reģioniem, informē ANO Bēgļu aģentūra (UNHCR).

Septiņu stundu ilgā kaujā separātisti ieņem armijas bāzi Doņeckā

Pēc gandrīz septiņas stundas ilgas kaujas starp Nacionālās gvardes karavīriem un kaujiniekiem uzbrucējiem izdevies ieņemt gvardes bāzi Doņeckas pilsētā, piektdien paziņoja Nacionālā gvarde."Rezultātā, ar lielu pretestību no dienējošo puses, daļas teritoriju sagrāba bruņoti teroristi," teikts gvardes paziņojumā.

Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā vērienīgi svētki

28.jūlijā Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā tiks rīkoti vērienīgi svētki, kuru galvenā tēma ir kara vīru likteņi dažādos gadsimtos. Svētku _Kara vīrs no akmens laikmeta līdz mūsdienām _ietvaros tiks atklāts arī jauns ezerpils aizsargkonstrukcijas fragments, kuru šonedēļ veido Latvijas Nacionālais vēstures muzeja arheologi un viņu kolēģi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide