Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ķekava

Ķekavā izveidota digitāla stāstu un teiku taka

Ķekavas novadpētniecības muzejs izstrādājis digitālo stāstu un teiku taku, kurā iekļauti astoņi objekti: Doles Tautas nams, Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskā baznīca, Doles pagasta un tiesas nams, Ķekavas Mūzikas skola, Ķekavas ciems, Ķekavas dzirnavas, bijusī Ķekavas dzirnavu ezera sala un Odukalns, informēja Ķekavas novadpētniecības muzeja izglītojošā un komunikācijas darba vadītāja Melita Šaule.

Pūce aptur Ķekavas novada teritorijas plānojumu

Konstatējot virkni neatbilstību, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) apturējis Ķekavas novada teritorijas plānojumu, aģentūru LETA informēja ministra padomniece komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Agnese Vārpiņa.

Ķekavas novadā izvietotas 42 jaunas novērošanas kameras

Reģionālās pašvaldības policija (RPP), balstoties uz apstiprināto vienoto novada videonovērošanas koncepciju, sabiedriskās kārtības un iedzīvotāju drošības uzlabošanas nolūkos 2019. gadā Ķekavas novadā izvietojusi 42 jaunas videonovērošanas kameras, portālu Diena.lv informēja Ķekavas novada pašvaldībā.

Velk robežu pa Misas upi

Administratīvi teritoriālā reforma (ATR) paredz, ka jaunie novadi ir ģeogrāfiski vienoti. Pašlaik divi novadi – Olaines un Raunas novads – šim kritērijam neatbilst. Raunas novada neviendabīgums ir atrisināts, to reformas rezultātā pievienojot Smiltenes novadam, bet ar Olaines novadu, kuru uz pusēm sadala Ķekavas novada pagasti, ir sarežģītāk.

Ķekavā iespējami citi laiki

Ķekavas novadu Jaunās konservatīvās partijas (JKP) saraksta līderis Neils Kalniņš četros gados vēlētos izveidot par vienu no labākajiem novadiem Latvijā, jo tam esot visi priekšnoteikumi. Pēc atkārtotās balsošanas, kas sestdien notika vienā no lielākajiem Ķekavas novada vēlēšanu iecirkņiem, Jaunā konservatīvā partija palielināja ietekmi domē – tajā tagad to pārstāvēs pieci deputāti. JKP ir gatava virzīt nākamo domes priekšsēdi un izvērtē trīs kandidātus. Jūnijā Diena jau rakstīja, ka nopietnākā pretendente uz amatu ir juriste Viktorija Baire, kurai ir pieredze valsts pārvaldes darbā.

Ķekavas novada domē vietu varētu zaudēt Rihards Gorkšs un Dace Cīrule

Pēc atkārtotām vēlēšanām 785.vēlēšanu iecirknī vietu Ķekavas novada domē varētu zaudēt Vienotības, politisko partiju Izaugsme un Latvijas attīstībai kopīgā saraksta deputāts Rihards Gorkšs un Latvijas Zemnieku savienības deputāte Dace Cīrule, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati par vēlēšanu rezultātiem 785.vēlēšanu iecirknī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide