Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Ketrīna Eštone

Nerunājiet par daudz

Jau abas Latvijas tuvākās kaimiņvalstis - Lietuvu un Igauniju - skāris noklausīšanās skandāls, proti, kāds ierakstījis augstu amatpersonu kompromitējošas telefonsarunas un publicējis tās vietnē Youtube.com. Šim informācijas karam vajadzētu darīt vērīgas arī Latvijas amatpersonas, ņemot vērā, ka 2015. gada pirmajā pusē Latvija kļūs par prezidējošo valsti Eiropas Savienības (ES) Padomē. Turklāt prezidentūras laikā tiks rīkots arī Austrumu partnerības samits, kas var vērst pret Latviju lielās kaimiņvalsts Krievijas spiedienu.

Eštone šonedēļ apmeklēs Kijevu un Rīgu

Eiropas Savienības (ES) augstā ārlietu pārstāve Ketrina Eštone šonedēļ apmeklēs Kijevu un Rīgu, pirmdien pavēstīja viņas birojs."Es rītvakar došos uz Kijevu," teikts pirmdien izplatītajā Eštones paziņojumā.Viņas birojs ziņu aģentūrai AFP apliecināja, ka Eštone otrdien atstās Briseli pēc sarunām ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, trešdienu pavadīs Kijevā, bet ceturtdien dosies uz Rīgu.

ES augstā pārstāve Eštone uzrunās Latvijas vēstniekus

Nākamnedēļ vizītē Latvijā ieradīsies Eiropas Savienības (ES) augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Ketrina Eštone, kura uzrunās Latvijas vēstniekus, kuri pulcēsies Rīgā ikgadējā sanāksmē.

Eštone pauž gandarījumu par Hodorkovska atbrīvošanu

Eiropas Savienības (ES) augstā pārstāve Ketrina Eštone paudusi gandarījumu par Kremļa kritiķa un bijušā naftas magnāta Mihaila Hodorkovska atbrīvošanu no cietuma, piektdien pavēstīja ES delegācija Krievijā.

Ko darīt tālāk Ziemeļāfrikā

Dažreiz smagākais jautājums pasaules politikā ir: «Ko darīt pēc tam?» Vēsturē netrūkst liecību par uzvarētiem kariem, kuriem miers tomēr neseko. Eiropā baisās kļūdas, kas tika pieļautas pēc Pirmā pasaules kara, noveda pie Otrā pasaules kara. Pēc 1945. gada, neskatoties uz auksto karu, mēs bijām veiksmīgāki, jo bijām sapratuši, ka mums ir jāpaveic vairāk, nekā jāsakauj Hitlers. Mums bija jāatjauno sašķelts kontinents.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide