Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kino Bize

Klasikas kino vakari piedāvā Vona Karvaja filmu Noskaņojums mīlēt

Noslēdzot pirmo Klasikas kino vakaru filmu ciklu, kinoteātris Kino Bize no 19. līdz 28. februārim Mājas kino piedāvās Vona Karvaja filmu Noskaņojums mīlēt (In the Mood for Love), kas pagājušajā gadā svinēja savu 20 gadu jubileju un joprojām tiek dēvēta par režisora visveiksmīgāko darbu. Līdzās virtuālajam seansam būs pieejama arī saruna ar programmas kuratorēm, informēja kinoteātra pārstāvji.

No Amerikas līdz Korejai. Astoņu lekciju cikls jauniešiem par stiliem un viļņiem pasaules kino

Kinoteātra Kino Bize organizētā Antuāna Duanela kino skola ir izsludinājusi pieteikšanos uz jauno, jau ceturto lekciju ciklu, kas būs veltīts dažādiem stiliem un viļņiem pasaules kino. Nodarbības notiks katru otro ceturtdienu no janvāra līdz maijam, pieteikties uz tām tiek aicināti jaunieši vecumā no 11 līdz 16 gadiem (to var izdarīt līdz 22. janvārim).

Antuāna Duanela kino skola izsludina pieteikšanos uz astoņu lekciju ciklu jauniešiem

Antuāna Duanela kino skola izsludina pieteikšanos uz jaunu lekciju ciklu, kas būs veltīts dažādiem stiliem un viļņiem kino. Astoņās lekcijās jaunieši varēs iepazīties ar stilistiski interesantām kino parādībām, kas vērojamas dažādos laikos un vietās pasaulē. Nodarbības notiks katru otro ceturtdienu no janvāra līdz maijam, pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 11 līdz 16 gadiem.

Kino Bize astotā gadadiena tiks svinēta režisora Robēra Bresona zīmē

Kinoteātris Kino Bize divu nedēļu garumā atzīmēs savu astoto pastāvēšanas gadu ar režisora Robēra Bresona filmu retrospektīvu. Kino klasikas vakaru ietvaros līdz 10. decembrim kinoteātra tiešsaistes platformā Mājas kino ir pieejama filma Kabatzaglis, savukārt no piektdienas, 11. decembra, tiks piedāvāta hrestomātiskā franču autora krimināldrāma Uz nāvi notiesātais izbēdzis, informēja kinoteātra pārstāvji.

Noskaņojums mīlēt kino. Kino Bize iesāk Klasikas kino vakarus ar pieciem meistardarbiem

Ar franču režisora Marsela Kamī drāmu Melnais Orfejs (1959) kinoteātris Kino Bize ir atklājis savu jauno filmu programmu Klasikas kino vakari, kas norisinās kinoteātra tiešsaistes platformā Mājas kino. "Sapnis par klasikas kino vakariem ir katram kinoteātrim, bet bieži vien to ir ļoti sarežģīti īstenot dažādu iemeslu dēļ," sarunā ar laikrakstu Diena stāsta Kino Bize pārstāve Paula Bērziņa un pauž prieku par radušos iespēju.

Kino Bize atklāj klasikas kino programmu tiešsaistē

Kino Bize uzsāk jaunu programmu Klasikas kino vakari, ik mēnesi jaunatklājot un izgaismojot vizionāras un kino vēsturē būtiskas filmas. Kamēr kinoteātrī tikties vēl nav iespējams, kino vakari norisināsies Mājas kino, tiešsaistē piedāvājot īpaši kūrētas pasaules klasikas filmas, ko bagātinās tematiskas sarunas ar viesiem. Programma tiks atklāta piektdien, 27. novembrī, informēja kinoteātra pārstāvji.

Kinoteātra Kino Bize Bērnu rīti notiks tiešsaistē

Kinoteātra Kino Bize Bērnu rīti pārceļas uz tiešsaisti, kā ierasts, piedāvājot animācijas filmu un radošo darbnīcu. Šoreiz no 27. novembra līdz 29. novembrim Mājas kino būs iespējams noskatīties animācijas filmu Gordons un Padija, savukārt pēc seansa varēs piedalīties darbnīcā ar materiāliem, kas tiks nosūtīti uz katra mājām, informēja kinoteātra pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide