Laika ziņas
Šodien
Migla

Kino Bize

Kino Bize Klasikas kino vakaru programmu turpinās Takasi Mīkes filma Kinoprove

Kino Bize organizēto Klasikas kino vakaru programmu aprīļa izskaņā turpinās 1999. gadā tapusī filma Kinoprove. Provokatīvā un izslavētā japāņu režisora Takasi Mīkes meistarbs mulsina, biedē un izaicina domāt plašāk iekš šausmu un mistikas filmu žanra, vienlaikus atklājot aizvien pārsteidzošākas jaunāko laiku kino vēstures teritorijas. Līdztekus filmai būs pieejama arī saruna ar vakara viesi – režisoru Robertu Kuļenko.

Kino Bizes Bērnu rīta tiešsaistē – animācijas filma Mana dzīve kā Cukīni

No 9. līdz 18. aprīlim tiešsaistē varēs piedalīties Kino Bize organizētajā Bērnu rītā un noskatīties daudzkārt apbalvoto un plaši atzīto animācijas filmu Mana dzīve kā Cukīni. Pēc filmas noskatīšanās pasākuma dalībnieki, izmantojot ar pakomāta starpniecību saņemtos materiālus, pēc radošās darbnīcas vadītājas norādēm varēs izstrādāt savus filmas tēlus.

Kino Bize Klasikas kino vakaru cikls turpinās ar traģikomisko filmu Ābels

Pavasara sezonā Kino Bize turpina Klasikas kino vakarus, arī otrajā programmas ciklā piedāvājot īpaši veidotu kino klasikas filmu izlasi un tematiski saistošas sarunas ar viesiem. Kamēr kinoteātros pulcēties nav iespējams, kino vakari norisināsies tiešsaistes platformā Mājas kino. Cikls tiks atklāts 26. martā ar leģendārā nīderlandiešu režisora Aleksa van Varmerdama debijas pilnmetrāžu Ābels (1986).

Mājas kino – dokumentālā kino jauda

Kinoteātra Kino Bize straumēšanas platforma Mājas kino šobrīd piedāvā vairāk nekā 60 dažādu filmu, tāpat arī regulārus pasākumus tiešsaistē. Šonedēļ platformas piedāvājums ir papildināts ar Vides filmu studijas izlasi. Tās ir sešas prestižos kinofestivālos godalgotas dokumentālās filmas, kas apliecina dokumentālā kino spēku pilnā jaudā.

Kino Bizes straumēšanas platformas katalogu papildina Vides filmu studijas izlase

Kinoteātra Kino Bize straumēšanas platforma Mājas kino šobrīd piedāvā vairāk nekā 60 dažādas filmas un arī regulārus pasākumus tiešsaistē. Šonedēļ platformas piedāvājums papildināts ar Vides filmu studijas izlasi. Tās ir sešas dažādas dokumentālās filmas, kas saņēmušas apbalvojumus prestižos kino festivālos un ieguvušas atzinību kā no kino kritiķiem, tā arī skatītājiem.

Klasikas kino vakari piedāvā Vona Karvaja filmu Noskaņojums mīlēt

Noslēdzot pirmo Klasikas kino vakaru filmu ciklu, kinoteātris Kino Bize no 19. līdz 28. februārim Mājas kino piedāvās Vona Karvaja filmu Noskaņojums mīlēt (In the Mood for Love), kas pagājušajā gadā svinēja savu 20 gadu jubileju un joprojām tiek dēvēta par režisora visveiksmīgāko darbu. Līdzās virtuālajam seansam būs pieejama arī saruna ar programmas kuratorēm, informēja kinoteātra pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide