Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kirils Serebreņņikovs

Serebreņņikovs saņem Krievijas teātra galveno balvu

Režisors Kirils Serebreņņikovs, kurš šomēnes tika atbrīvots no mājas aresta, ieguvis Krievijas galveno teātra balvu Zelta maska kategorijās Labākais drāmas režisors un Labākais balets.

Serebreņņikovam beidzot atceļ mājas arestu

Maskavas pilsētas tiesa slavenajam krievu teātra un kino režisoram Kirilam Serebreņņikovam, kurš iepriekš strādājis arī Latvijā, beidzot nolēmusi atcelt mājas arestu, vēsta Meduza, atsaucoties uz ziņu aģentūru Interfax.

Serebreņņikovam atkal pagarināts mājas arests

Maskavas tiesa, sākot izskatīt Krievijas kino un teātra režisora Kirila Serebreņņikova lietu, trešdien pagarināja viņam noteikto mājas arestu vēl uz pusgadu, ziņo krievu mediji.

Serebreņņikova arests. Neatkarīga prāta bīstamība

Šā gada 11. septembris, Maskava. "Jūsu godība, cilvēkam, kurš nav pastrādājis noziegumu, nebūtu jāatrodas mājas arestā. Tas ir acīmredzami," apsūdzētais Maskavas pilsētas tiesas zālē – 49 gadus vecais teātra un kino režisors Kirils Serebreņņikovs – atgādināja, ka nu jau vairāk nekā gadu atrodas savā dzīvoklī. Viņa paša vārdiem sakot – lielākais sods, ko Krievijas tiesu vara var piespriest, ir atņemt iespēju viņam strādāt.

Bet es vēl ne

Krievu rokmūzikas klasika mūsu sirdīs turpina dzīvot – uz ekrāna, ierakstos un koncertos. Šonedēļ pie mums atkal viesojas B. G.

Pagarina režisoram Serebreņņikovam noteikto mājas arestu

Maskavas tiesa trešdien pazīstamajam teātra un kino režisoram Kirilam Serebreņņikovam saistībā ar strīdīgus vērtējumus izsaukušo lietu par līdzekļu piesavināšanos pagarināja mājas arestu līdz 22.augustam, vēsta Krievijas mediji.

Vasara beigsies

Režisora Kirila Serebreņņikova izcilā filma par Viktoru Coju no Kannu festivāla konkursa programmas rudenī būs skatāma Rīgā

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide