Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kredītreitings

Lēmums par kredītu ikvienam jāpieņem racionāli

Strauji augošā ekonomika, kas veicinājusi arī vidējās statistiskās algas pieaugumu vismaz daļai sabiedrības, radījusi lielāku drošības izjūtu par rītdienu. Tas savukārt ir veicinošs apstāklis, lai bankas kļūtu atvērtākas lielākai aizdevumu izsniegšanai gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, turklāt arī paši iedzīvotāji vairāk uzdrošinās veikt lielākus pirkumus, kas nereti ir iespējams tikai ar ilgtermiņa aizdevumu palīdzību.

Latvijas kredītreitingu saglabā līdzšinējā līmenī

Reitingu aģentūra DBRS Ratings apstiprinājusi Latvijas kredītreitingu līdzšinējā līmenī, šādu lēmumu skaidrojot ar stabilu makroekonomikas politiku un zemo valsts parādsaistību līmeni.

Fitch Ratings saglabā Latvijas kredītreitingu A- līmenī

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Fitch Ratings saglabājusi Latvijas kredītreitingu ilgtermiņa saistībām vietējā un ārvalstu valūtā A- līmenī, saglabājot arī stabilu nākotnes perspektīvu.

S&P Latvijas kredītreitingu saglabājusi A- līmenī

Starptautiskā reitingu aģentūra S&P Latvijas kredītreitingu ilgtermiņa saistībām vietējā un ārvalstu valūtā saglabājusi līdzšinējā A- līmenī, nosakot pozitīvu nākotnes perspektīvu, teikts aģentūras publiskotajā paziņojumā.

Fitch: ABLV Bank sabrukšana neapdraud Latvijas kredītreitingu

Latvijas trešās lielākās bankas ABLV Bank sabrukšana neapdraud valsts kredītreitinga pamatus, jo sākotnējās pazīmes liecina, ka noguldījumu strauja izņemšana nav skārusi citas bankas, teikts starptautiskās reitingu aģentūras Fitch publiskotajā paziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide