Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kremlis

Tramps noliedz slepenu sadarbošanos ar Kremli

Līdz šim nevienam ASV prezidenta amatā nav bijis jāatbild uz jautājumu, vai viņš ir Krievijas ietekmes aģents. Pašreizējais ASV vadītājs Donalds Tramps šādu jautājumu pēdējās dienās ir saņēmis vairākkārt, jo medijos ir parādījusies jauna informācija, kas pastiprina līdz šim izskanējušās aizdomas par viņa iespējamo ciešo saikni ar Kremli. Viņš kategoriski noliedz slepenu sadarbību ar Maskavu un kārtējo reizi apsūdz sev kritiskos medijus viltus ziņu izplatīšanā.

Grāvējfilmu zvaigzne Stīvens Sīgals kļuvis par Kremļa diplomātu

Krievija amerikāņu aktieri un asa sižeta filmu zvaigzni Stīvenu Sīgalu nozīmējusi par īpašo pārstāvi ASV-Krievijas sadarbības stiprināšanai humanitārajā jomā, liecina sestdien Krievijas Ārlietu ministrijas paziņojums vietnē Facebook. Sīgala uzdevums būšot veicināt Krievijas sadarbību ar ASV kultūras jomā, jaunatnes programmu jomā un līdzīgos jautājumos.

Vēlēšanas un futbols

Pēc Krievijas prezidenta vēlēšanām, ko daudzi sliecas šādi nesaukt, Vladimiram Putinam ir nodrošināti ne vien vēl seši gadi amatā, bet arī pārdomas par varas pēctecību, opozīcijas lomas paaugstināšanu un neizbēgamām grūtībām agrāk vai vēlāk Krievijā celt nodokļus un reformēt pensijas. Kā arī izspēlēt Pasaules kausa futbolā norisi sev par labu. Tā situāciju komentē Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes dekāns, Latvijas Ārpolitikas institūta direktors profesors Andris Sprūds.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide