Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Kristīne Ulberga

Kristīnes Ulbergas romāna Zaļā Vārna atvēršanas svētki fotogrāfijās

Ceturtdien, 24. maijā, Dienas ābeļdārzā Mūkusalas ielā 15 notika Kristīnes Ulbergas romāna _Zaļā Vārna _atvēršanas svētki.Kristīnes Ulbergas romāns Zaļā Vārna ir mecenāta Raimonda Gerkena un Latvijas Rakstnieku savienības 2011. gada oriģinālromānu konkursa laureāts. Romāns iznācis izdevniecības Dienas grāmata paspārnē.Romāns Zaļā Vārna ir apskaužami dzīvīgs un asprātības caurvīts vēstījums par "nepanesamās esības vieglumu", par indivīda neizbēgamo atbildību pirmo un galvenokārt pašam savas dzīves priekšā.

Putns uzņem augstumu. Kristīnes Ulbergas romāna Zaļā Vārna recenzija

Reiz vārnas uzskatītas par orākula putnu, kas spēj pareģot nākotni, arī par dieva Krona – laika valdnieka – pavadoni. Kristīnes Ulbergas grāmatā „Zaļā Vārna” šis zilganzaļais putns ar smilškrāsas muguru ir brīvības nesējs. Atceroties analītiskajā domvidē tapušos Jesajas Berlina pozitīvās un negatīvās brīvības raksturojumus, jāteic, ka rakstnieces jaunajā darbā brīvības ideja risināta pēc negatīvās brīvības jeb brīvības no kaut kā shēmas.

Dzīvo, lai saprastu pasauli

Kristīnes Ulbergas ceturtais romāns _Zaļā Vārna _veltīts visiem, kas dzīvē zaudējuši brīvību.Es ļoti mīlu putnus, jo tie ne sēj, ne pļauj - viņi tiešām ir brīvi, saka rakstniece Kristīne Ulberga, piesakot savu jaunāko, pēc kārtas ceturto romānu Zaļā Vārna (izdevējs Dienas grāmata). Raimonda Gerkena un Latvijas Rakstnieku savienības 2011.

Klajā nācis Kristīnes Ulbergas romāns Zaļā Vārna

Izdevniecības Dienas Grāmata paspārnē klajā laists mecenāta Raimonda Gerkena un Latvijas Rakstnieku savienības 2011. gada oriģinālromānu konkursa laureāts - Kristīnes Ulbergas romāns Zaļā Vārna.Šis ir stāsts par to, cik ļoti tomēr mēs vēlamies, lai mūs saprastu un pieņemtu, un tāpēc izmisīgi pielāgojamies, reizēm pat vairāk, nekā tas būtu vajadzīgs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide