Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Laiks dejot

Tapusi Anša Rūtentāla kustību teātra īsmetrāžas filma Kustības piedzīvojums

Laikmetīgās dejas festivālā _Laiks dejot _16. un 17. jūnijā galerijā Betanovuss pirmizrādi piedzīvos Anša Rūtentāla kustību teātra īsmetrāžas videofilma Kustības piedzīvojums, informēja teātra pārstāve Alise Berga.Īsfilma tapusi Anša Rūtentāla kustību teātra projektā Kustības piedzīvojums. Projektā piedalījās interesenti ar un bez priekšzināšanām kustību teātra vai dejas jomā.

Uz sarunām caur kustību aicina laikmetīgās dejas festivāls Laiks dejot

Bez liekas pompozitātes un skaļām reklāmām ir pienācis Laiks dejot jeb 6. starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls, kas no 15. līdz 18. jūnijam dažādās vietās Rīgā piedāvās dejas izrādes pasaulē atzītu ārzemju mākslinieku, kā arī pašmāju dejas profesionāļu sniegumā. Vietējiem skatītājiem tā solās būt īpašāk redzēt un domāt liekoša, vairākumā gadījumu visai neordināra un pat provokatīva tikšanās ar laikmetīgo deju.

Dailes teātrī un Noasā notiks dejas festivāls “Laiks dejot”

No 10. līdz 16. jūnijam Dailes teātrī un peldošajā galerijā Noass norisināsies ikgadējais Starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls “Laiks dejot”, kura devīze šogad – “Dejas smejas”, informē organizatori. “Nereti laikmetīgajai dejai tiek pārmests, ka tā ir pārāk nopietna, grūti saprotama vai pat depresīva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide