Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Lasītava

Zināmi Positivus un KDi literātu konkursa uzvarētāji

Positivus festivāla un KDi kopīgi rīkotajā literātu konkursā pēc rūpīgas izvērtēšanas tika noskaidroti 18 uzvarētāji. Žūrija īpaši izcēla Reiņa Brieža, Ilzes Zeltiņas, Evijas Martukānes, Gunta Kursiša, Oskara Tu un Naura Lukševica darbus. Visiem uzvarētājiem būs iespēja nolasīt savus darbus uz Positivus Dabas skatuves, turklāt viņu darbi tiks publicēti KDi interneta sadaļā Lasītava.

Toms Treibergs. Delfīnu mīla

Turpinām Kultūras Dienas un Izklaides projektā Lasītava iesūtīto darbu publikāciju arī internetā. Šoreiz - Toma Treiberga dzeja.

Ieva Rupenheite. Upe joprojām saucas

Turpinām Kultūras Dienas un Izklaides projektā Lasītava iesūtīto darbu publikāciju arī internetā. Šoreiz - Ievas Rupenheites dzeja.

Gatis Zotovs. Kad asas mērauklas

Bauskas vietējos laikrakstos Atspulgs unBauskas Dzīve esmu publicējies jau kādus18 gadus – pašlaik man ir divdesmit deviņi.Pāris reižu esmu piedalījies arī jauniešuliterārajā nometnē Aicinājums – tur satiktiecilvēki deva apziņu, ka rakstīšana navnekas slikts. Tāpēc arī rakstu.Ļeņingradas sauleStacijas tunelīAust Ļeņingradas sauleUn atkal esmu zirgāTavs akordeons ir sakaltisUn nav par ko salāpītiesBirst cigarešu pelniTu domā par snieguUn sarkanām lūpām«Tā pagāja vasara zaigaTev galvā nav lakatiņš zils.

Inga Gaile. Dzeja

Sākam Kultūras Dienas un Izklaides projektā Lasītavā iesūtīto darbu publikāciju arī internetā. Šoreiz piedāvājam Ingas Gailes dzeju.

Kultūras Diena atver lasītavu

Lai veicinātu literārās jaunrades procesu Latvijā, izdevums Kultūras Diena un Izklaide (KDi) sāk regulāru literāro tekstu publikāciju sēriju Lasītava gada garumā.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklātas jaunas lasītavas

Sākot ar maiju Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkā Kr. Barona ielā atklātas un darbu sākušas divas jaunas lasītavas – Uzziņu un informācijas centra_ _Vispārīgā lasītava un Tehnoloģiju un dabaszinātņu lasītava, informēja bibliotēkas pārstāve Signe Valtiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide