Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvija

Latvijai vajag: Futbolu

Lai gan ar futbolu Latvijā nodarbojas daudz mazu un lielāku zēnu un arī pa kādai meitenei, lielo spēļu laikā tribīnes ir patukšas un ar sporta veidu nesaistītie, iespējams, pat nezina, kas tad ir šodienas Latvijas futbola zvaigznes.

Latvijai vajag: Biedrošanos

Pēdējā laikā kā sēnes pēc lietus saradušās visādas smalkas frizētavas. Kāpēc tādas vajadzīgas? Vai tad nevar vienkārši nogriezt matus un iet tālāk? Izrādās, barberšopi sevī iemieso arī noteiktu dzīves stilu, biedrošanos, kas mūsdienu vīriešiem ļoti svarīga.

Latvijai vajag: Dizainu

Patlaban notiek pretendentu pieteikšana Latvijas dizaina gada balvai – ja kāds vēlas sevi nomērīt, pieteikties nominācijām iespējams vēl līdz 8. februārim. Pēc tam darbu sāks žūrija, lai 12. aprīlī paziņotu labākos. Brīdī pirms lielās sijāšanas ar dizaineri Lieni Drāznieci runājam par to, vai pastāv latviešu dizains un kāpēc mums vispār tāds vajadzīgs.

Latvijai vajag: Spēlēties

Cilvēki sanāk kopā brīvdienās, lai spēlētos. Un vēl ir gatavi par to maksāt. Rīgas cirka skolas vadītāja Māra Pāvula domā, ka spēja spēlēties ir viens no laimes priekšnoteikumiem. "Darīt kaut ko, kas sagādā prieku, bet bez noteikta mērķa – pieaugušie to ir pazaudējuši," saka jaunās skolas vadītāja

100 ideju, ko paveikt šogad - Latvijas valsts simtgadē

2018. gadā aprit simts gadi kopš proklamēta Latvijas valsts. Mūsu valsts netapa vienā dienā, tā bija mērķtiecīga, drosmīga un tālredzīga Latvijas cilvēku rīcība. Arī šodien mums pa spēkam ir viss, kam ticam. Tāpēc valsts simtgadē ikviens aicināts dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.

Latvijai vajag: Pilsonisku aktivitāti

"Ja reiz viņai tika aizliegts runāt, kāpēc tad viņa runāja un uzstājās?" Jā, šāds jautājums ir iespējams XXI gadsimtā demokrātiskas valsts galvaspilsētā, un to vaicā pašvaldības amatpersona Eiženija Aldermane. Bet kā līdz tam nonāca un kas jādara, lai šādas situācijas nemaz nerastos? Par nepieciešamību iestāties par svarīgo un neklusēt arī amatpersonu spiediena priekšā ir pārliecināta režisore Krista Burāne.

Latvijai vajag: Aitas arī pienam

Lobgales muižas zemnieku saimniecība Krišjāņi ir unikāla ar to, ka šeit aug pagaidām vienīgais piena aitu ganāmpulks Latvijā.

Latvijai vajag: Medijus

Sabiedriskajiem medijiem nākotnē jāattīsta dažādi formāti, uzskata Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide