Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 19. februāris
Zane, Zuzanna

Latvija

Vīrusa gaitai seko arī Latvijā

Koronavīruss jau kādu laiku izpleties ārpus Ķīnas robežām, un saslimšanas gadījumi apstiprināti ne tikai vairākās citās Āzijas valstīs, bet arī Austrālijā, ASV un Eiropā – Francijā un Vācijā. Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) gan norāda, ka vīrusa izplatīšanās Latvijā joprojām ir maz iespējama, tomēr uzsver piesardzības pasākumu ievērošanas nozīmi ceļotājiem. Arī Starptautiskajā lidostā Rīga pagaidām nav noteikti nekādi ceļošanas ierobežojumi saistībā ar vīrusa izplatību.

Pirmais rēķins un drosme atvērt e-pastu

Kā kļūt par uzņēmēju Latvijā? Vai tas tiešām ir tik sarežģīti, kā dzirdēts, cik daudz birokrātisku šķēršļu jāpārvar un sāls pudu jāizēd? SestDiena turpina rakstu sēriju, kurā seko jauna uzņēmuma tapšanai – no idejas un pirmajiem soļiem līdz, cerams, miljonu peļņai.

OECD apliecina gatavību Latvijai palīdzēt Ekonomisko lietu tiesas izveidē

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ģenerālsekretārs, tiekoties ar tieslietu ministru Jāni Bordānu (JKP), apliecinājis OECD gatavību praktiski palīdzēt Ekonomisko lietu tiesas izveidē, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijas (TM) preses sekretārs Andris Vitenburgs.

Vēlas palielināt sodu par karoga nepareizu izgatavošanu

Ar plānotiem grozījumiem Latvijas valsts karoga likumā tiek plānots būtiski palielināt sodu, kas paredzēts par Latvijas karoga nepareizu izgatavošanu un izplatīšanu, lasāms plānoto grozījumu anotācijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide