Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvija

OECD rudenī sāks darbu pie kārtējā Ekonomikas pārskata par Latviju

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) šī gada rudenī plāno sākt darbu pie kārtējā Ekonomikas pārskata par Latviju, norādīts Ārlietu ministrijas (ĀM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā par Latvijas dalību OECD laika periodā no 2018.gada jūlija līdz 2019.gada jūlijam, ko otrdien uzklausīja valdība.

Pagaidām nesteidzas atzīt Lukašenko neleģitimitāti

Kamēr Lietuvas Seims otrdien spriedīs, vai atzīt Aleksandru Lukašenko par neleģitīmu Baltkrievijas valsts prezidentu, Latvija ar tik skaļiem politiskiem paziņojumiem vismaz pagaidām neplāno nākt klajā. Tā vietā Latvijas parlaments otrdien plāno aicināt rīkot atkārtotas vēlēšanas un atbalstīt Eiropas Savienības sankcijas pret tām Baltkrievijas amatpersonām, kas atbildīgas par cilvēktiesību pārkāpumiem un vēlēšanu rezultātu viltošanu.

Sniega krabju zvejas lieta nonākusi starptautiskajā šķīrējtiesā

Sniega krabju zvejas lieta nonākusi starptautiskajā šķīrējtiesā - strīdu izskatīs Starptautiskais ieguldījumu strīdu izskatīšanas centrs (International Centre for Settlement of Investment Disputes) Vašingtonā, liecina informācija centra mājaslapā.

Krievijā pāri no Kaļiņingradas apsūdz par spiegošanu Latvijas labā

Krievijā pārim no Kaļiņingradas, kas apsūdzēts valsts nodevībā par kāzu fotogrāfijām, kurās redzams kāds Krievijas Federālā Drošības dienesta (FDD) operatīvais darbinieks, izvirzītas jaunas apsūdzības par slepenas informācijas nodošanu Latvijas izlūkdienestiem, ziņo raidorganizācija Radio Brīvā Eiropa/Radio Brīvība (RFE/RL).

Kaimiņvalstu kopīgās un atšķirīgās intereses Astravjecas AES jautājumā

Latvija un Lietuva līdz šim nav spējušas vienoties par kopīgu nostāju attiecībā par elektroenerģijas iegādi no Baltkrievijā uzceltās Astravjecas atomelektrostacijas (AES). Lietuvas amatpersonas visiem centieniem mēģina panākt AES boikotu, turpretī Latvija šajā jautājumā ir izvairīgāka un norāda uz nacionālajām interesēm. Jautājuma risināšanā iesaistīta arī Eiropas Komsija (EK), kas centīsies uzņemties mediatora lomu starp abu kaimiņvalstu interesēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide