Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Piektdiena, 6. augusts
Aisma, Askolds

Latvijas gāze

Kalvītis pārvēlēts Latvijas gāzes priekšsēdētāja amatā

A/s Latvijas gāzes valdes priekšsēdētāja amatā pārvēlēts līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Aigars Kalvītis, kura iepriekšējais pilnvaru termiņš noslēgtos šā gada augustā, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai Nasdaq Riga.

Ar jaunajiem tarifiem cels efektivitāti

Jaunie tarifi savā ziņā būs kā dabasgāzes sadales tīkla audits, kas ļaus sakārtot un uzlabot gāzapgādes sistēmu kopumā, sarunā ar Guntaru Gūti uzsver AS Gaso valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone-Godmane.

AT par pērn iegādātajām Conexus akcijām samaksājis 57,4 miljonus

Elektroenerģijas pārvades sistēmas operators AS Augstsprieguma tīkls (AST) par pagājušajā gadā iegādātajiem 34,36% Latvijas dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS Conexus Baltic Grid (Conexus) akcijām samaksājis 57,394 miljonus eiro, aģentūrai LETA apstiprināja AST valdes priekšsēdētājs Varis Boks.

Latvijas gāzes akcijām piesakās pircējs

"Esam ieinteresēti nopirkt visu. Kā zināms, Latvijas gāzei ir četri lielie akcionāri, tāpat kādi trīs procenti akciju kotējas biržā, līdz ar to akcionāru, ar ko jārunā par darījumu, kopskaits ir paliels," intervijā Romānam Meļņikam atklāj igauņu uzņēmējs, starptautiska investīciju fonda Sycamore pārvaldnieks un viens no AS Lauma International īpašniekiem Indreks Rahumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide