Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Latvijas Pensionāru federācija

Mēness aptiekas tikšanās reizē ar Latvijas Pensionāru federāciju valda siltas labestības gaisotne

Labestība, dzīvesprieks un svētku pārsteigumi raksturo Mēness aptiekas un Latvijas Pensionāru federācijas tikšanos pirms Ziemassvētkiem. "Kopīgi izdzīvojām brīdi no Ziemassvētku brīnumu laika. Mēs – farmaceiti – ik dienu aptiekā satiekam klientus cienījamos gados un allaž rūpējamies, sniedzot vajadzīgo padomu. Taču šādi, sastopoties svētku gaisotnē ārpus aptiekas, vēlreiz izjutām, cik vajadzīgi esam līdzās visā Latvijā, nodrošinot ar medikamentiem, sniedzot daudzveidīgu farmaceitisko aprūpi un palīdzot dzīvot pēc iespējas veselīgāk," saka Mēness aptiekas farmaceite un aptiekas vadītāja Ieva Virza.

Siliņš: Pensionāru nabadzības apjoms pieaug lavīnveidīgi

Pensionāru labklājība ir tieši atkarīga no valsts ekonomikas līmeņa, tajā skaitā ēnu ekonomikas apkarošanas rezultātiem, sarunā ar Guntaru Gūti atzīst Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš.

Pensionāri tiksies ar 13.Saeimas partijām

Šodien Latvijas Pensionāru federācija (LPF) Rīgas nacionālajā sporta manēžā tiksies ar 13.Saeimā ievēlētajām partijām, aģentūru LETA informēja federācijas priekšsēdētājs, 12.Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS).

Pensionāri vāks parakstus par nabadzības pieauguma apturēšanu

Latvijas pensionāru federācija (LPF) sestdien, 16.septembrī, Rīgā Strēlnieku laukumā rīkos pensionāru sapulci, kurā vāks parakstus par nabadzības pieauguma apturēšanu vecākās paaudzes iedzīvotāju vidū un veselības aprūpes nodrošināšanu senioriem.

ZZS deputāta Siliņa vietā naudu LPF pieprasa partijas biedrs

Opozīcijas deputāti Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē šodien ironizēja par progresu Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS), jo priekšlikumu par 15 000 eiro piešķiršanu Latvijas Pensionāru federācijai (LPF) iesniedza Ainārs Mežulis (ZZS), nevis, kā ierasts citus gadus, LPF vadītājs deputāts Andris Siliņš (ZZS).

Siliņš atgriezies Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja amatā

Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS) atgriezies Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja amatā.Kā aģentūrai LETA pastāstīja Siliņš, federācija no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) saņēmusi vēstuli, kurā jautāts vai viņš, atrodoties vadītāja amatā, saņēmis algu. Organizācija atbildējusi noliedzoši un no biroja vairs atbildi nav saņēmusi.

Deputāts Siliņš paša vadītājai Pensionāru federācijai izcīna 15 tūkstošus eiro

Saeimas deputāti trešdien ārkārtas sēdē bez debatēm atbalstīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāta Andra Siliņa sagatavoto priekšlikumu par 15 000 eiro piešķiršanu viņa vadītajai Latvijas Pensionāru federācijai (LPF).Šis finansējums paredzēts organizācijas darbības nodrošināšanai. Šo priekšlikumu otrdien atbalstīja teju visi Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputāti, ētisku apsvērumu dēļ atturoties vien Ingunai Sudrabai (No sirds Latvijai)LPF vadītājs Siliņš par Saeimas deputātu kļuva šoruden, kad tika ievēlēts 12.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide