Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Valsts ceļi

Uz Jūrmalas šosejas un Vidzemes šosejas posmā atļautais braukšanas ātrums būs 110 km/h

Šonedēļ atsevišķos valsts galveno autoceļu posmos atļautais maksimālais braukšanas ātrums uz vasaras periodu tiks palielināts līdz 100 km/h un šogad pirmo reizi arī līdz 110 km/h. Latvijas valsts ceļi vērš autovadītāju uzmanību, ka apdzīvotās vietās, pirms gājēju pārejām, krustojumos utt., kā arī remontdarbu posmos paredzēts cits ātruma režīms, aicinot sekot līdzi ceļazīmēm.

Piektdienas pēcpusdienā Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi

Šodien, pirms garajām maija brīvdienām, autobraucējiem, kas dosies ārpus Rīgas, jārēķinās ar palēninātu satiksmi pēcpusdienā un darba dienas beigās, atgādina Latvijas valsts ceļi (LVC), aicinot iespēju robežās plānot braucienus ārpus satiksmes "pīķa stundām".

Sniegs un apledojums šorīt apgrūtina braukšanu gandrīz visā Latvijā

Sniega un apledojuma dēļ šorīt ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, izņemot Latgales dienvidu daļu un dažu ceļu posmus Zemgalē un Kurzemē, liecina valsts SIA Latvijas valsts ceļi (LVC) apkopotā informācija.

Šķīdoņa dēļ masas ierobežojumi ieviesti 428 valsts autoceļu posmos

Turpinoties pavasara atkusnim, daudzviet uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis, tāpēc autotransporta masas ierobežojumi ir ieviesti jau 428 valsts autoceļu posmos ar grants segumu. Masas ierobežojumus turpina ieviest, izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un tā nestspēju, portālu Diena informēja VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide