Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Valsts ceļi

Vismaz 50 valsts autoceļu posmos turpinās būvdarbi

Patlaban 56 valsts autoceļu posmos turpinās remontdarbi un autovadītājiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Lielākā apjoma būvdarbi turpinās uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) Zemgalē, savukārt visvairāk būvdarbu posmu ir Latgales pusē, informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Šorīt Vidzemē tīrīti un kaisīti sniegotie ceļi vairāk nekā 100 km garumā

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs, ņemot vērā ziemai raksturīgos apstākļus, pirmdien agri no rīta veicis ziemas dienesta darbus Cēsu, Smiltenes un Alūksnes apkaimē. Kopumā autoceļu brauktuves slīdamības samazināšanas un sniega attīrīšanas darbi uz valsts autoceļiem veikti vairāk nekā 100 km garumā. Laika prognozes liecina, ka vēl šodien Vidzemes reģionā uz autoceļiem var veidoties apledojums, iespējama arī snigšana.

Turpinās būvdarbi uz Vidzemes, Jelgavas un Daugavpils šosejām

Lai arī laikapstākļi pakāpeniski kļūst rudenīgi, būvdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās un vairāk nekā 80 ceļu posmos joprojām norit būvdarbi. Tie turpinās arī uz Jelgavas šosejas (A8), kur rīta un vakara stundās satiksme var būt palēnināta, vēsta VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Grants ceļu greiderēšana un remonti šogad izmaksājuši 18,4 miljonus eiro

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus uz valsts autoceļiem ar grants segumu, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs veicis greiderēšanu visā valsts teritorijā vairāk nekā 102 000 kilometru garumā, tāpat veikta bedru un iesēdumu remontu, t.sk dilumkārtas atjaunošana vairāk nekā 396 000 kubikmetru apjomā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide