Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Valsts ceļi

Ar ceļu būvi – pret Covid-19 krīzi

Uzlabojot ceļus, mēs varam aprēķināt, cik liels ietaupījums ir katram konkrētam braucējam, – intervijā Romānam Meļņikam saka VSIA Latvijas valsts ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Ceļi šorīt Latvijā daudzviet sniegoti un apledo

Šorīt visos Latvijas reģionos daudzviet sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja Latvijas valsts ceļi.

Piektdienas vakarā uz autoceļiem veidojas apledojums

Piektdienas vakarā, gaisa temperatūra pietuvojoties 0 grādiem vai noslīdot zemāk, daudzviet Latvijā uz autoceļiem veidojas apledojums, liecina VAS Latvijas valsts ceļi mājaslapā pieejamā informācija.

Atjaunotajā Sēnītes posmā Vangažos ļaundari izpostījuši caurteku; remonta izmaksas būs iespaidīgas

Uz Vidzemes šosejas (A2) Vangažos otrdienas, 8. decembra, vakarā ļaundari ir nodedzinājuši zem pamatceļa esošās ūdens novades sistēmas caurteku. Saskaņā ar sākotnējo bojājumu apskati caurteka ir neatgriezeniski bojāta vismaz sešu metru garumā un skar šogad atjaunotā autoceļa bremzēšanas joslu uz brauktuves Rīgas virzienā. VSIA Latvijas Valsts ceļi Rīgas nodaļa ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par ļaunprātīgas dedzināšanas faktu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide