Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Valsts ceļi

LVC: Vētra visvairāk skārusi Ventspils un Valmieras šosejas

Otrdien vētras laikā un pēc tās valsts autoceļu tīklā visvairāk kritušo koku bija uz Valmieras šosejas, kur periodā no plkst. 22.42 līdz plkst. 00.21 viens pēc otra krita vairāki koki, kā arī uz Ventspils šosejas, kur krītošie koki sabojāja arī ceļa aprīkojumu.Tāpat Lai atbrīvotu ceļu un atjaunotu satiksmi, notikumu vietās strādāja gan VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU), gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Uz Valmieras šosejas gan uzturētāji, gan glābēji vētras sekas likvidēja vairākas stundas, jo koki krita vairākkārt ilgākā laika periodā, informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Brīdina par palēninātu satiksmi Pierīgā

Dodoties Lieldienu brīvdienās, šodien autobraucējiem Pierīgā jārēķinās ar īpaši intensīvu satiksmi, vietām tā var būt palēnināta, aģentūru LETA informēja Latvijas Valsts ceļi.

Tuvākajās dienās šoferiem jāuzmanās - uz ceļiem iespējams apledojums

Latvijas valsts ceļu pārstāvji informē, ka atbilstoši meteorologu prognozēm, turpmākajās dienās šonedēļ gaisa temperatūra nakts un rīta stundās daudzviet var noslīdēt zem nulle grādiem, bet dienā ir iespējams slapjš sniegs un autoceļi var kļūt slideni. No rītiem uz autoceļiem var veidoties apledojums, arī slapjais sniegs un lietus samazinās riepu saķeri ar ceļa virsmu.

FOTO: Sāk pārbūvēt Vidzemes šoseju pie Sēnītes

Šogad Vidzemes šosejas posmā (A2) - no Garkalnes līdz Inčukalnam - pie Sēnītes plānots izbūvēt asfaltbetona apakškārtas un pabeigt pārvadu būvniecības darbus tā, lai rudenī varētu atjaunot satiksmi, pirmdien žurnālistiem Vidzemes šosejas Sēnītes posma prezentācijā stāstīja Binders būvdarbu projekta vadītājs Aldis Vigulis.

Lange: Latvijā ceļus būvē tāpat kā Igaunijā un Lietuvā

"Pēc būtības Latvijā ceļus būvē tieši tāpat [kā pārējās Baltijas valstīs - red.]. Kvalitāte jaunizbūvētiem ceļiem ir tāda pati, specifikācijas ir līdzīgas. Latvijas būvnieki strādā Lietuvas un Igaunijas tirgū, tāpat kā Lietuvas un Igaunijas būvnieki strādā Latvijas tirgū. Nav nekā tāda no tehnoloģiju viedokļa, kas būtu citādāks," intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma norādīja VAS Latvijas Valsts ceļi vadītājs Jānis Lange, piebilstot, ka galvenā problēma esot finansējuma apjoms - tieši tāpēc pie mums ceļu stāvoklis ir sliktāks nekā kaimiņos.

LVC: 64% valsts galveno autoceļu ir labā tehniskā stāvoklī

Pēc 2018. gadā veiktajiem remontdarbiem valsts autoceļu tīklā 64,1 % galveno autoceļu ir labā un teicamā tehniskajā stāvoklī. Visi valsts galvenie autoceļi ir ar asfaltbetona segumu. 10,3 % valsts galveno autoceļu ir apmierinošā stāvoklī un vēl 25,6 % – sliktā tehniskā stāvoklī, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide