Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +5 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs

Ātrs internets visā valstī – loģisks ikdienas pakalpojums

Nākamgad Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) pabeigs Platjoslas interneta ieviešanas projektu, tādējādi Latvijas teritorijā nodrošinot elektronisko sakaru operatoriem iespēju pieslēgties tīklam, lai iedzīvotājiem nodrošinātu kvalitatīvu un ātru internetu.

Bokta: e-identitāte ar vērtību

Katru mēnesi dokumentu parakstīšanai eParaksts tiek lietots nedaudz vairāk par pusmiljonu reižu. Aizvadītā gada pirmajos 11 mēnešos eParaksts lietots jau 5,7 miljonus reižu. Pie katras eParakstīšanas reizes persona tiek reizē arī identificēta elektroniskajā vidē un e-identitāte kļūst par arvien būtiskāku priekšnosacījumu e-pakalpojumu saņemšanai, darbam dažādās informācijas sistēmās un portālos.

Jaunā veidolā atdzims Zaķusalas TV tornis

Īsi pirms Lieldienām tika parakstīts līgums par būvprojekta izstrādi Zaķusalas TV tornim, tā dodot startu ievērības cienīgam pārbūves projektam. Plānots, ka pēc pieciem gadiem tornis un tā apkārtne iegūs pavisam jaunu elpu, lai ne vien nodrošinātu labāku vidi pašreizējiem darbiniekiem, bet arī vērtu durvis vērienīgām apmeklētāju plūsmām. Torņa vizuālais tēls būtiski netiks mainīts, vienīgi papildināts, savukārt apkārtne gan piedzīvos redzamas pārmaiņas.

Pēc rekonstrukcijas Zaķusalas TV tornī plāno uzņemt 200 000 apmeklētāju gadā

Pēc Zaķusalas televīzijas (TV) torņa un tam apkārt esošās teritorijas pārbūves darbiem objektā plānots uzņemt apmēram 200 000 apmeklētāju gadā, pašlaik esošo nepilnu 20 000 vietā, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.

Samazinās platjoslas optiskā tīkla izmantošanas tarifi elektronisko sakaru operatoriem

No sestdienas stājas spēkā jauni platjoslas optiskā tīkla izmantošanas tarifi elektronisko sakaru operatoriem. Tīkla izmantošanas tarifs jau no pirmā kilometra tiek samazināts par 30%, kas pozitīvi ietekmēs tos operatorus, kuri izmanto nelielus platjoslas optiskā tīkla posmus pakalpojumu nodrošināšanai iedzīvotājiem, portālu Diena.lv informē ERAF līdzfinansētā platjoslas optiskā tīkla izbūves projekta īstenotājs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC).

LVRTC vadītājs: Trūkst centralizācijas lemšanā

"Latvijā platjoslas projekts dzīvo savu dzīvi, akadēmiskais tīkls – savu, bibliotēku tīkls – savu, bet visiem šiem projektiem rezultātā pietrūkst kritiskās masas. Katrs iet un prasa no budžeta naudu, bet, saliekot tos kopā, situācija būtu pavisam citāda," sarunā ar Māri Zanderu norāda Latvijas Valsts radio un televīzijas centra valdes priekšsēdētājs Jānsi Bokta.

Valsts kontrole Matīsam pārmet apzinātu sabiedrības maldināšanu un nekompetenci

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss (Vienotība) 3.februārī Latvijas Televīzijas raidījumā 1:1 paudis nepatiesas ziņas saistībā ar VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) noguldījumiem AS Latvijas Krājbanka. Ministrs skaidroja, ka LVRTC brīvos līdzekļus – aptuveni 40 miljonus eiro (26 miljonus latu) šajā bankā noguldījis pēc Valsts kontroles (VK) ieteikuma, portālu _Diena.

TV programmu zemes apraidi ciparformātā būs jānodrošina no 2014.gada

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) pilnībā būs jānodrošina bezmaksas televīzijas apraidi ciparformātā no 2014.gada, tieši slēdzot līgumus ar nacionālajiem vai reģionālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, portālu Diena.lv informēja Satiksmes ministrijas pārstāve Diāna Ļaha.

LVRTC sāk piedāvāt datu centra pakalpojumus

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) sadarbībā ar inteliģento inženierrisnājumu uzņēmumu FIMA pabeidzis darbu pie datu centra izbūves projekta un piedāvā saviem klientiem izmantot datu centra sniegtos pakalpojumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide