Laika ziņas
Šodien
Smidzina

LDz

Latvijas un Gruzijas dzelzceļu uzņēmumi vienojas par turpmāku sadarbību

Piektdien, 14. decembrī, VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš parakstīja saprašanās memorandu ar Gruzijas dzelzceļa uzņēmumu (JSC Georgian Railway) par turpmāku sadarbību dažādu projektu īstenošanā, informē LDz pārstāve Ella Pētermane.

LDz prezidents: Loģistikas attīstībā jāsabalansē investīcijas drošībā un biznesa intereses

Attīstoties loģistikas nozarei un klientiem pieprasot arvien elastīgākus un ātrākus multimodālos kravu aprites risinājumus, pieaug arī nepieciešamība pēc efektīvu informācijas tehnoloģiju pieejamības. Tas nozīmē, ka jādomā arī par drošības risinājumiem šo sistēmu darbībā, vienlaikus rodot veidu, kā sabalansēt biznesa intereses un investīcijas drošības jomā, tā OECD Starptautiskā transporta foruma un LR Satiksmes ministrijas rīkotajā konferencē Globālā transporta drošība un drošums simtgadei uzsvēris VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš.

LDz Indijā prezentē Latvijas transporta koridoru

Turpinot darbu pie Ziemeļu-Dienvidu transporta koridora attīstīšanas, VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) šonedēļ ir devies vizītē uz Indiju, kur piedalās ikgadējā Indijas ostas pilsētā Mumbajā notiekošajā starptautiskajā transporta nozarei veltītajā konferencē, kā arī izstādē, kur prezentē Latvijas transporta koridoru ar trim lielākajām Latvijas ostām un tiekas par potenciālajiem sadarbības partneriem.

LDz prezidents: Latvijai jākļūst par reģiona loģistikas izcilības centru

"Šodien, veidojot jaunas partnerības un stiprinot esošās, es redzu iespēju Latvijai kļūt par visa reģiona izcilības centru," savā uzrunā VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) ikgadējās konferences Globālās transporta kustības izaicinājumi atklāšanā uzsvēra LDz prezidents Edvīns Bērziņš. Konference šogad Rīgā pulcē vairāk nekā 400 nozares ekspertu no 35 pasaules valstīm, portālu Diena.lv informēja LDz pārstāve Ella Pētermane.

Mainīties no tranzīta par loģistikas valsti

Konteinervilciens no Ķīnas pasaules dzelzceļa kartēs iezīmējis Latvijas virzienu. Nākamais va/s Latvijas dzelzceļš (LDz) mērķis ir Indija – sarunā ar Guntaru Gūti stāsta LDz prezidents Edvīns Bērziņš

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide