Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā 0 °C
Sniega pārslas
Ceturtdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Lego

Lego pusgada peļņa sasniegusi rekordaugstu līmeni

Dānijas saliekamo rotaļlietu un konstruktoru ražotājs Lego šogad pirmajos sešos mēnešos strādāja ar 6,3 miljardu dāņu kronu (847 miljonu eiro) tīro peļņu, kas ir par 140% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn un visu laiku augstākais līmenis šim periodam, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

Lego peļņa pērn pieaugusi par 31%

Dānijas saliekamo rotaļlietu un konstruktoru ražotāja Lego tīrā peļņa pērn sasniegusi 9,2 miljardus kronu (1,2 miljardus eiro), kas ir par 31% vairāk nekā 2014.gadā, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

Poļu mācītājs: Lego ir sātana izgudrojums

Poļu mācītājs aicinājis vecākus pasargāt savus bērnus no Lego konstruktoriem, jo tie esot sātana izgudrojums un spējot "iznīcināt" bērnu dvēseles.

Lego izdos multfilmas Simpsoni konstruktoru

Pasaules otrais lielākais rotaļlietu ražotājs Lego paziņojis par jauna konstruktora ražošanu, kas balstīts uz iemīļoto animācijas seriālu The Simpsons (Simpsoni).

Austrijas turkus sadusmojis islamofobisks Lego konstruktors

Austrijas turku kopiena apsver iespēju sūdzēt tiesā Dānijas bērnu rotaļlietu ražotāju Lego, jo atbilstoši kopienas izpratnei Lego ražotais konstruktors _Zvaigžņu kari: Džabas pils _māca bērnus asociēt islāmu ar vardarbību un terorismu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide