Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +16 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds

Leļļu teātris

Pepijai būs pagaidu mājas

Covid–19 izraisītā krīze skārusi visus Latvijas teātrus, tostarp arī Latvijas Leļļu teātri, kura darbinieki trīs mēnešus bijuši dīkstāvē, jūnija vidū devušies atvaļinājumā, bet kopš 14. jūlija uzsākuši jauno sezonu. Gan teātra kolektīvam, gan skatītājiem būs jāpierod pie zināmām izmaiņām, jo 1911. gadā celto ēku, kur gadu gaitā atradies gan kino, gan aptieka, grāmatu spiestuve un zīmogu darbnīca, kafejnīca un vairākas tirgotavas, bet kopš 1944. gada – Leļļu teātris, drīzumā gaida remonts.

Izrādes Zelta zirgs recenzija. Melnbaltās mātes rotaļas

Šoreiz tiešām jāsaka paldies Latvijas valsts simtgades kultūras programmas finansējumam, kas gluži pragmatiski Dudas Paivas personā ļāvis nopirkt neatsveramu, jaunu estētisku un profesionālu pieredzi

Latvijas-Slovēnijas kopdarbs Show Your Face! pēdējo reizi tiks izrādīts Ļubļanā

Leļļu un fiziskā teātra tehnikā veidotā izrāde Show Your Face!, kurā apvienojušies latviešu un slovēņu aktieri un mūziķi, pēc desmit gadu ilgas skatuves dzīves un viesizrādēm Eiropā un ASV, vēlreiz tiks izrādīta Slovēnijas galvaspilsētas Ļubļanas skatuvē Stara Elektrarna 10. un 11. decembrī.

Atcelta izrāde Kazanova Leļļu teātrī

Radošās komandas dalībnieka veselības problēmu dēļ Latvijas Leļļu teātris atsauc 26. maijā paredzētā iestudējuma Kazanova pirmizrādi un pārējās sezonas noslēgumā paredzētās šī iestudējuma izrādes – 28. maijā, 7. un 8. jūnijā, informēja teātra pārstave Rūta Petrauska.

Nebūs jāsēž uz rūķu beņķīšiem

Ruksītis, Sniegbaltīte, pelīte Pīkstīte, starpbrīdī – cukurvate, piena kokteilis, sapucēti bērni, kuri labprāt izskrietos pa plašo vestibilu un kāpnēm, ja vien pieaugušie līdznācēji nekušinātu ar frāzi, ka šeit ir teātris un jāuzvedas pieklājīgi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide