Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Liepāja

Foto: Liepājā atjaunota 17. gs. celtā noliktava – valsts nozīmes arhitektūras piemineklis

Ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu noslēgušies ēkas īpašnieka SIA Warehouse properties organizētie darbi pie 17. gs. būvētās noliktavas Zivju ielā 2A jumta atjaunošanas un ēkas konstrukciju restaurācijas. Ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un atrodas pilsētbūvniecības pieminekļa Liepājas pilsētas vēsturiskais centrs teritorijā.

Koncerta frakā un motokrosista kreklā

Mūzai patīk dažādība, piekrīt Kārlis Catlaks, kurš profesionāla mūziķa ikdienu savieno ar motokrosu un citiem sporta veidiem.

No 31. jūlija vilcieni starp Rīgu un Liepāju kursēs katru dienu

Lai sekmētu Kurzemes iedzīvotāju mobilitāti un stiprinātu vilcienu kā sabiedriskā transporta pamatu, tiek atjaunota ikdienas vilcienu satiksme starp Liepāju un galvaspilsētu. No rītiem vilciens kursēs no Liepājas uz Rīgu (pirmais reiss 1. augustā) un vakarā būs reiss uz Liepāju (pirmais 31. jūlijā). Papildus, svētdienās tiks saglabāti esošie reisi pēcpusdienā no Rīgas un Liepāju un vakarā no Liepājas uz Rīgu. Brauciens ar vilcienu būs līdz pat pusstundai īsāks par braucienu ar autobusu, informē Autotransporta direkcija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide