Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Liepājas muzejs

FOTO: Vēstures liecību meklētāji Liepājā atrod vērtīgu holandiešu zelta monētu

Liepājas muzeja darbinieki arhitektes Liesmas Markovas un būvarheologa Jura Zviedrāna vadībā, veicot vēsturisko liecību meklēšanu topošajā interjera muzejā Kungu ielā 24, Liepājā, atraduši vērtīgu holandiešu zelta monētu, krāsns podiņu un trauku fragmentus, holandiešu baltmāla pīpju galus, kā arī 19.gs. lelles daļas no marmora, portālu Diena.lv informē Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla.

Liepājas muzejā būs skatāma Maijas Tabakas gleznu izstāde

Piektdien, 9. decembrī, plkst. 17, atzīmējot Latvijas mākslinieku savienības 75 gadu jubileju, Liepājas muzejā tiks atklāta izcilās latviešu mākslinieces Maijas Tabakas gleznu izstāde Maija Tabaka. Glezniecība. Retrospekcija, pavēstīja muzeja pārstāve Zane Goldmane.

Liepājas muzejs saņēmis mākslinieka Edvīna Kalnenieka gleznu dāvinājumu

Noslēdzoties pasteļu gleznu izstādei Rudens motīvi Liepājas muzejs no mākslinieka Edvīna Kalnenieka saņēmis dāvinājumu - muzeja māksla kolekcija tiks papildināta ar astoņām pasteļu gleznām, kas bija eksponētas izstādē un diviem zīmējumiem, informēja muzeja pārstāve Astra Dzērve.

Stāstīs par Marka Šagāla daiļradi

8. jūlijā plkst. 17 Liepājas muzejā ikviens interesents aicināts uz lasījumu par pasaulslavenā mākslinieka Marka Šagāla dzīvi un daiļradi, informēja muzeja pārstāve Maija Meiere. Pasākuma apmeklētājiem par Marka Šagāla personību, dzīvi un radošo ceļu mākslā stāstīs mākslas muzeja Rīgas birža vadītāja, izstāžu kuratore un mākslas zinātniece Daiga Upeniece.

Liepājas muzejā skatāmas Renē Magrita ilustrācijas

No 18. janvāra līdz 20. aprīlim Liepājas muzejā skatāmas izcilā Beļģijas mākslinieka Renē Magrita ilustrācijas slavenajam, par sirreālisma kulta literatūru dēvētajam literārajam darbam Maldorora dziesmas, informēja muzeja pārstāve Astra Dzērve.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide