Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Literatūre

Pie skatītājiem atgriežas literāro ceļojumu raidījums Literatūre

Sākot ar 20. janvāri, raidījumā Literatūre 8 rakstnieki, kuri vairs neraksta, nokļūs vienā mijiedarbības laukā ar 8 mūsdienu autoriem, un viņu pasaules pārklāsies. Literārās attiecības pa pāriem būs apskatāmas LTV1 ēterā katru otro sestdienu, pussešos vakarā un jebkurā laikā interneta platformā Replay.lv.

Šoreiz jūtu, ka būs citādi. Ekrānos atgriežas Literatūre ar astoņām jaunām sērijām

Kur paliek tie rakstnieki, kuri vairs neraksta? Vietā, no kuras var ienākt prātā tiem, kuri raksta! – ar Gustava Terzena un Martas Seleckas dialoga pinpongu tiek pieteikta literārā tūrisma dokumentālā raidījumu cikla Literatūre jaunā sezona, kas tiks atklāta 7. janvārī un būs skatāma katru otro sestdienu plkst. 17.30 Latvijas Televīzijas 1. kanāla ēterā un portālā REplay.lv, kur var noskatīties arī aizvadīto sezonu ierakstus.

Maršruts gar Mārupīti. Raidījumu cikla Literatūre komanda ir īstenojusi jaunu projektu bērniem

Doties ekspedīcijās, ārstēt sasirgušu dzejoli, nepazust miglā un satikt īstu rakstnieku – skatītāju iecienītā raidījumu cikla Literatūre komanda ir īstenojusi jaunu projektu ar nosaukumu Literatūre/ Sākumskola, kas tapis nolūkā jaunākos lasītājus (1.–6. klašu skolēnus) iepazīstināt ar mūsdienu latviešu bērnu literatūru un tās autoriem caur spēli un dažādiem uzdevumiem. Šie raidījumi būs skatāmi ik svētdienu plkst. 9.15 Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Mainīgais kaleidoskops. Marta Selecka un Gustavs Terzens dodas ceļojumā uz astoņām galaktikām

"Literatūre jeb ceļojums ar rakstnieku ir atklājis astoņas jaunas galaktikas, tajās viena ap otru rotē divas zvaigznes – šo laiku un to laiku rakstnieks," caur it kā ruporu skanošā žurnālista Gustava Terzena balss raidījumu cikla Literatūre reklāmas rullītī piesaka tā jauno sezonu. Šo zvaigžņu mirdzēšana ir vērojama katru otro sestdienu plkst. 17.30 Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā. Pirmā galaktika ar Rvīnu Vardi un Austru Skujiņu jau ir iegūlusi Replay.lv platformā, kur vērojama neierobežotu laiku.

Arī šogad raidījumā Literatūre varēs doties literārajos ceļojumos

Sākot ar 9. janvāri LTV1 ēterā atgriežas dokumentālais literāro ceļojumu raidījums Literatūre. Jaunās sezonas ceļojumi ar literatūristiem Martu Selecku, Gustavu Terzenu un 16 Latvijas rakstniekiem būs skatāmi katru otro sestdienu pirms dienas ziņām, kā arī ierakstā Replay platformā, informēja raidījuma veidotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide