Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

LMT

Pirātisms kā bonuss

Dienas rīcībā nonākusī informācija un audio vizuālie pierādījumi liecina, ka Latvijas Mobilā telefona (LMT) darbinieki klientus ne tikai informē, bet arī apmāca, kādā veidā var uzstādīt mājas viedtelevīzijas pārlūkā nelegālu TV apraides pakalpojumu sniedzēju lietotni.

Pulcējot vadošās tehnoloģiju kompānijas, Rīga kļūs par 5G tīkla galvaspilsētu

5G ir šobrīd jaunākā mobilo sakaru paaudze, kas rada pilnīgi jaunas iespējas ikvienā nozarē un sektorā. Tehnoloģija pavērs pilnīgi jaunas iespējas – gan 5G infrastruktūras ražotājiem, gan mobilo telefonu operatoriem, gan arī uzņēmējiem un ikdienas lietotājiem. Nākošnedēļ Rīgā norisināsies starptautiskais Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forums 5G Techritory, kas vienuviet pulcēs pasaules vadošās tehnoloģiju kompānijas un Eiropas politikas veidotājus kopīgās diskusijās par 5G tīkla nākotnes potenciālu, portālam Diena.lv pavēstīja foruma rīkotāji.

LMT ievieš 5G nepieciešamo IPv6 standartu

LMT ir noslēdzis testu periodu un kā viens no pirmajiem operatoriem Eiropā savā tīklā komercrežīmā ieviesis jaunāko interneta protokola standartu IPv6. Tas nepieciešams, lai klientiem nodrošinātu pieprasījumu pēc tīkla iekārtu adresēm, uzlabotu pakalpojumu pieejamību un sagatavotos 5G ieviešanai, portālam Diena.lv pavēstīja LMT pārstāve Elīna Bindere.

Viedvalsti būvējam lēnām, bet pamatīgi

"5. paaudzes tīkli ir industriālie tīkli. Protams, 5. paaudzes tehnoloģiju pakalpojumus nākotnē varēs izmantot arī privātpersonas, bet patlaban privātpersonu rīcībā nav tik liela datu apjoma, kuram būtu nepieciešams tāds datu pārraides ātrums," sarunā Magdai Riekstiņai norāda SIA Latvijas Mobilais telefons prezidents Juris Binde.

LMT sācis testēt jaunas lejuplādes frekvences 5G ieviešanai

Mobilo sakaru operators Latvijas mobilais telefons (LMT) februārī sadarbībā ar valsts frekvenču uzraugu VAS Elektroniskie sakari sācis testus 1500 megahercu diapazonā, kas nākotnē varētu kļūt arī par vienu no 5G tīklam atvēlētajiem frekvenču diapazoniem, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide