Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Loterijas

Maxima brīdina par tirgotāja vārdā izveidotu viltus loteriju

Maxima Latvija informē, ka ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem Facebook apmeklējuma laikā parādās aicinājums piedalīties loterijā un pēc Facebook apmeklējuma interneta pārlūkprogrammas un Windows operētājsistēmas ziņojumu panelī parādās aicinājums saņemt it kā Maxima vārdā laimētu balvu.

No šodienas dots starts čeku loterijai

No pirmdienas, 1. jūlija, Latvijā sāk darboties čeku loterija - tajā piedalīties var ikviens nodokļu maksātājs, loterijai izveidotā vietnē reģistrējot čeku (arī kvīti, biļeti) par Latvijā iegādātām precēm vai pakalpojumiem, kuru kopējā vērtība ir vairāk nekā pieci eiro, portālu Diena.lv informēja Valsts ieņēmumu dienests (VID) un uzņēmums Mobilly, kas izstrādāja loterijas tehnisko risinājumu.

Eksperti brīdina, ka arī loterijas var izraisīt atkarību

Loterijas, momentloterijas un izlozes var radīt tādus pašus atkarības riskus kā jebkura cita azartspēle, aģentūru LETA informēja biedrības Esi brīvs sociālās iniciatīvas Spēles brīvība rīkotāji.

FOTO: Cildina Simtgades izcilnieka stipendiju ieguvējus

Ceturtdien, 1. novembrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā tika sumināti spožākie vidējo izglītības iestāžu absolventi, kuri saņēmuši Simtgades izcilnieka stipendiju. Notikumā tika atzīmēta arī Simtgades loterijas 4. sērija.

Čeku loterijā būs lielāki iespējamie laimesti

Čeku loterijas likumā uz otro lasījumu palielināti naudas balvu apmēri, kā arī mainīts likuma nosaukums no Čeku spēles likuma uz Čeku loterijas likumu, otrdien nolēma Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija. Likumprojekta pirmajā lasījumā bija paredzētas, ka nedēļas izlozes laikā var laimēt 10 naudas balvas, katru 200 eiro vērtībā, savukārt mēneša izlozes laikā bija paredzēts laimēt vienu naudas balvu 3000 eiro vērtībā. Savukārt komisijas atbalstītajā redakcijā otrajam lasījumam vairs nav paredzētas nedēļas izlozes, bet paredzēts, ka mēneša izlozē var laimēt vienu naudas balvu 10 000 eiro vērtībā, trīs naudas balvas 5000 eiro vērtībā un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā.

Loterijā SuperBingo laimēti 161 208 eiro

Aizvadītajā nedēļas nogalē sesto reizi šogad laimēts SuperBingo – loterijas galvenais naudas laimests, kas šoreiz ir 161 208,89 eiro, vēsta loterijas rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide