Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mācību gads

Pedagogi šogad vēl gaidīšanas režīmā

Pēc nepilnām divām nedēļām skolēni ar asteru pušķiem dosies pēc jaunām zināšanām. Vienlaikus šis mācību gads neiezīmējas ar lielām pārmaiņām un jaunumiem. Galvenokārt tiek turpināts iesāktais un dots laiks, lai pedagogi varētu sagatavoties kompetencēs balstītā mācību satura ieviešanai.

Nākamais mācību gads sāksies 3.septembrī

Nākamais mācību gads sāksies 2018.gada 3.septembrī, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotais noteikumu projekts par 2018./2019. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku.

Lietuvā jaunais mācību gads būs par desmit dienām garāks

Lietuvā jaunais mācību gads būs par desmit dienām garāks, piektdien preses konferencē paziņojusi izglītības un zinātnes ministre Jurgita Petrauskiene. Pēc viņas teiktā, tāds lēmums pieņemts, lai uzlabotu skolēnu sasniegumus un vienmērīgāk sadalītu slodzi, bet papildu mācību dienas pēc pašvaldības vai skolas ieskatiem varēs izmantot tiklab stundām, kā citām nodarbībām.

Meļņiks: Skolas gadu sākot

Pirmā skolas diena. Skolēni, mācībspēki, vecāki sapulcējušies svinīgā pasākumā, skan runas, sāk skanēt valsts himna... vai drīzāk - beidz? Daudziem par pārsteigumu atskaņota šoreiz tiek vien tās izskaņa ar: "Laid mums tur laimē diet, Mūs' Latvijā!" Kā tāda žēla nopūta ne visai kvalitatīvā ierakstā. Visi pabrīnās, neviens neko nesaka, jo arī skolas vadība par to neliekas ne zinis, un pasākums mierīgi rit savu gaitu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide