Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mākslinieki

Ar vārdiem sirdī

Izdevums SestDiena turpina iepazīstināt ar divpadsmit Latvijas māksliniekiem, kuru veikums publicēts laikraksta Diena šī gada kalendārā, un jūlijā jādomā par rotām, jo priekšā ir juveliermākslinieces Annas Faniginas kolekcija Kuģu saraksts, kas ir autores veltījums Senās Grieķijas kultūrai.

Tīklojums, kurā neko nevar nokavēt

SestDiena turpina iepazīstināt ar talantīgajiem latviešu māksliniekiem, kuru veikums publicēts laikraksta Diena šī gada kalendārā. Februāra mēnesis iesācies ar Zanes Balodes četrdaļīgo gleznu (2018) no viņas darbu cikla Tīklojums. Savā daiļradē māksliniece ir paspējusi piedzīvot nozīmīgas pārmaiņas – cauri miglai līdz zvaigznēm eļļas krāsās, litogrāfijā un zīmējumā.

Producents: Sankcijas nav ietekmējušas Krievijas mākslinieku aktivitāti Latvijā

Eiropas Savienības (ES) un Krievijas sankciju politika viesizrāžu biznesu un Krievijas mākslinieku aktivitāti Latvijā nav ietekmējusi, intervijā ziņu aģentūrai LETA atzina pazīstamais viesizrāžu producents Vladimirs Rešetovs."Spriežot pēc afišām, Krievijas mākslinieki šobrīd uz Latviju brauc ne mazāk kā agrāk.

Ukrainas mākslinieki okupē Krievijas paviljonu Venēcijas biennālē

Parodējot Krievijas atbalstīto Austrumukrainas separātistu līdera Aleksandra Zaharčenko pērnā gada izteikumus, ka Krievijas karavīri Ukrainas austrumos "atrodas atvaļinājumā, palīdzot saviem brāļiem, kas cīnās par brīvību", Ukrainas mākslinieku un aktīvistu grupa aizvadītajā nedēļā "okupējusi" Krievijas paviljonu Venēcijas biennālē, vēsta izdevums The Guardian.

Positivus festivāls nosauc pirmās I Love You skatuves grupas

Šogad Positivus festivālā uz I Love You skatuves koncertēs dažādi Baltijas un citu valstu jaunie mākslinieki, to skaitā Latvijā zināmā Anete, sintīpopa grupa no Igaunijas Zebra Island, indī neofolka grupa no Latvijas - Momend un citas.

No 30.marta Rīgas Cirkā – jauna programma ar putnu atrakciju

No sestdienas, 30.marta Rīgas Cirka programmas _Planēta Cirks _ietvaros būs skatāma Ukrainas cirka mākslinieku Olenas un Oleksandra Maičuku unikālā putnu atrakcija Feijerija ar bīstamiem un plēsīgiem putniem. Priekšnesumā tiks iesaistīti dažādu sugu putni: vistas, gaiļi, pīles, fazāni, pūces, ūpji, stārķi un zivju gārņi, pat milzu plēsējs- melnais grifs. Sešas no priekšnesumā redzamajām putnu sugām ir ierakstītas Sarkanajā grāmatā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide