Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mansards

Izdota vēsturnieka Karstena Jānkes grāmata Hanza

Vēsturnieka Karstena Jānkes grāmata Hanza ir aizraujošs kopsavilkums par jaunākajiem pētījumiem par Hanzu, skaidrojot gan to, kas Hanza bija, gan arī to, kas šī tirgotāju savienība nebija. Darba pamatā ir zināšanu apmaiņa starp kolēģiem Rīgā, Tallinā, Tamperē, Groningenā, Porto un Seviljā, informēja apgāda Mansards pārstāvis Arvis Ostrovskis.

Izdots Valentīnes Lasmanes dzīvesstāsts Nakts jau nav tikai gulēšanai

Ar šo grāmatu Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts, Latvijas Mutvārdu vēstures pētnieku asociācija Dzīvesstāsts un apgāds Mansards aizsāk mutvārdu vēstures sēriju Bezbailīgie – par Latvijas valsts vienaudžiem, kuri riskēja ar dzīvību, lai Otrā pasaules kara beigās glābtu cilvēkus no atkārtotas padomju okupācijas. Literatūrkritiķes un bibliogrāfes Valentīnes Lasmanes (1916–2018) dzīvesstāsts Gaita Grūtupa literārajā apdarē izdots grāmatā Nakts jau nav tikai gulēšanai.

Iznākusi Madaras Rožkalnes ceļojumu aprakstu grāmata Ting, bu dong

Apgāds Mansards laidis klajā Madaras Rožkalnes ceļojumu aprakstu grāmatu Ting, bu dong, kurā kopā ar Rožkalniem lasītājam būs iespēja noīrēt dzīvokli, atrast angļu valodā runājošu auklīti, doties pie friziera, piedzīvot gaisa piesārņojumu, atrast darbu, doties uz pludmali un daudz ko citu, informēja izdevēji.

Labāk vēlāk nekā nekad

Izdod eposa Lāčplēsis bilingvālo izdevumu jauniešiem Imanta Lasmaņa pārstāstā

Mežs aug, lapsas ēna slīd

"Neviena izdevniecība to negribēja," atceras tulkotājs Dens Dimiņš, kura iniciatīvai un neatlaidībai skarbi skaisto prozu Skugabaldrs. Ēnu lapsa novadīt līdz lasītājam latviešu valodā atsaucās izdevniecība Mansards.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide