Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā 0 °C
Skaidrs
Otrdiena, 5. marts
Aurora, Austra

Māra Zālīte

Video: Maksims Busels iejūtas pareģa un fotogrāfa Eižena Finka tēlā

Februārī gaidāms Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes rokoperas Sfinksa jauniestudējums. Šajā rokoperas versijā Eižena Finka lomā iejutīsies aktieris Maksims Busels. Gaidot pirmizrādi, klausītājiem tiek nodota aktiera versija slavenajam dziedājumam Nē, manis nav no rokoperas Sfinksa.

Lielvārdē notiks rokoperas Lāčplēsis atjaunotais uzvedums

Atzīmējot Andreja Pumpura eposa Lāčplēsis 135. gadadienu, kā arī Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes leģendārās rokoperas 35. gadskārtu, 28. jūlijā Lielvārdē - Andreja Pumpura dzimtajā vietā - notiks vērienīgs rokoperas Lāčplēsis atjaunotais iestudējums informēja Ogres novada kultūras centra pārstāvji.

Likteņdārza Saieta namā notiks saruna ar dzejnieci Māru Zālīti

Sestdien, 11. martā, plkst. 13.00 Likteņdārza jaunajā Saieta namā uz sarunu aicina latviešu dzejniece, dramaturģe, sabiedriskā darbiniece, kā arī Kokneses fonds padomes locekle Māra Zālīte. Diskusijas ar klātesošajiem vadīs Broņislavas Martuževas fonda Rakstītāja vadītāja Anna Egliena.

Foto: Izskanējis Māras Zālītes jubilejas koncerts

Krāšņi, emocionāli un vērienīgi VEF kultūras pilī aizvadīts Māras Zālītes jubilejas koncerts Paši skaistākie vārdi. Milzumdaudz pozitīvu emociju, ovācijas, sirsnīgi vārdi, mīlestība no māksliniekiem un skatītājiem bija tas, kas šim notikumam piešķīra īpašu jaudu.

VEF Kultūras pilī izskanēs Māras Zālītes jubilejas koncerts Paši skaistākie vārdi

Sestdien, 17.septembrī, VEF Kultūras pilī Latvijas spožākie mūziķi sveiks tautā mīlēto dzejnieci, dramaturģi un prozaiķi Māru Zālīti nozīmīgajā jubilejā. Iespaidīgs solistu, instrumentālistu un kora sastāvs sniegs emocionālu un pilnasinīgu atskatu uz to Māras Zālītes daiļrades daļu, ko labākie latviešu komponisti ietvēruši mūzikā, informēja koncertu rīkotāju Producentu grupa 7 pārstāve Maija Tālberga.

Top Māras Zālītes jubilejas koncerts Paši skaistākie vārdi

Tautā iemīļotā izcilā dzejniece, dramaturģe un prozaiķe Māra Zālīte šogad svin jubileju. Kā svētku dāvana top vērienīgs jubilejas koncerts Paši skaistākie vārdi, kurā izskanēs dažādu žanru dziesmas ar Māras Zālītes dzeju, informēja koncerta veidotāji Producentu grupa 7.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide