Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māra zālīte

Māra Zālīte. Paradīzes putni

Izdevniecība Dienas Grāmata laidusi klajā Māras Zālītes romānu Paradīzes putni, kas ir romāna Pieci pirksti otrā grāmata, informēja izdevniecības pārstāve Ieva Grabe.

Māra Zālīte: Cinismā un vienaldzībā nekas labs nevar rasties, nekas

Radošā raža uz dzejnieces Māras Zālītes galda vedina domāt, ka viņai par svētku dāvanām galva nav jālauza. Pieaugušos iepriecinās izdevniecībā Mansards tikko iznākušais krājums Dziesmu rakstā, kurā apkopoti tie Zālītes dzejoļi, kuri skan latviešu komponistu dziesmās, rokoperās, mūziklos un kantātēs. Bērnus - Edgara Folka ilustrācijām rotātais dzejolis - grāmatiņa Viens lācis vienā gaišā dienā vai jaunais Putnu operas DVD izdevums.

Māra Zālīte. Dziesmu rakstā

Apgāds Mansards izdevis Māras Zālītes dzejas krājumu _Dziesmu rakstā, _informēja izdevniecības pārstāvis Arvis Ostrovskis.

Zālīte: Latvijas simtgades svinības ir lieliska iespēja iemīlēt Latviju no jauna

Latvijas simtgade nav jāuztver kā ballīte, kas ir tikai nedaudz plašāka un svinīgāka par jebkuru citu Latvijas gadskārtu, jo tā ir iespēja iemīlēt Latviju no jauna, sacīja dzejniece Māra Zālīte."Šī ir fantastiska iespēja parādīt, kāpēc mums šī valsts ir tik svarīga, saprast, kādi bija mūsu priekšteči, kuri Latviju dibināja.

Zālīte: LRA un No sirds Latvijai Saeimā nodrošinās jaunas asinis

"Sudrabas partija [No sirds Latvijai] man, tāpat kā daudziem citiem, ir viens liels nezināmais, tādēļ par to man ir maz, ko teikt. Toties Latvijas Reģionu apvienības (LRA) iekļūšanu Saeimā vērtēju pozitīvi, jo tas nodrošina jaunas asinis. Kaut gan, protams, jaunas asinis nodrošina arī Sudrabas partija," savu vērtējumu par 12.Saeimas vēlēšanām pauda dzejniece Māra Zālīte.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide