Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Māris Riekstiņš

Riekstiņš: Uz Maskavu dodos bez liekām ilūzijām

"Ir svarīgi, kādu mēs paši sev lomu iedalām, – vai esam vienkārši dažādu procesu novērotāji, vai tomēr par tēmām, kas tieši attiecas uz mūsu drošību un mūsu valsts interesēm, esam pietiekami aktīvi," intervijā skaidro mūsu valsts jaunais vēstnieks Maskavā, bijušais ārlietu ministrs Māris Riekstiņš.

Jaunais Latvijas vēstnieks Krievijā būs Māris Riekstiņš

Ārlietu ministrijas (ĀM) ģenerālinspektors Māris Riekstiņš 17.augustā pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa saņems akreditācijas vēstules, tādējādi kļūstot par jauno Latvijas vēstnieku Krievijā, liecina Valsts prezidenta darba kārtība.

Riekstiņš: Jāelpo dziļi un mierīgi

Latvijas Ārlietu ministrijas ģenerālinspektors Māris Riekstiņš aicina Brexit izraisītās politiskās nenoteiktības laikā neaizmirst, kāpēc Eiropas Savienība tika radīta, un prognozē NATO lomas pieaugumu. Diezgan liela vilšanās, bet ne pārsteigums – šādi savas izjūtas pēc Brexit, britu referendumā par izstāšanos no Eiropas Savienības, nodotajiem 52 procentiem vēlētāju balsu raksturo Latvijas Ārlietu ministrijas ģenerālinspektors un bijušais ārlietu ministrs, kā arī vēstnieks ASV un NATO Māris Riekstiņš, cilvēks, kura vārds vairākreiz minēts – gan premjera, gan prezidenta, gan eirokomisāra kandidātus lūkojot.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide