Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Māris Sprūds

Tiesa atceļ aizliegumu Sprūdam atrasties savā birojā

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnesis Imants Dzenis šodien apmierināja apsūdzētā bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda pieteikto lūgumu atcelt viņam aizliegumu tuvoties savam birojam, kā arī daļēji atcēla aizliegumu tikties ar noteiktām personām, toties noraidīja lūgumu par piemērotās drošības naudas atcelšanu vai samazināšanu.

Skanstes projekta attīstība atkarīga no Sprūda, Lazdiņa un Udalovas

Rīgas domes (RD) grandiozie plāni par galvaspilsētas jaunā biznesa centra izveidošanu Skanstes apkaimē ir atkarīgi no dažām personām ar visai skandalozu slavu. Bijušais maksātnespējas administrators Māris Sprūds, nekustamo īpašumu uzņēmējs Gints Lazdiņš, Latvijas Autoceļu uzturētāja bijusī valdes locekle Anastasija Udalova – pret visiem ir uzsākti kriminālprocesi, un visu piekrišana ir nepieciešama, lai RD varētu nopirkt ielu izbūvei un kanalizācijas ierīkošanai vajadzīgo zemi Skanstē, noskaidroja Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Darījumi gan vēl nav notikuši prokuratūras uzlikto arestu zemei dēļ.

de facto: Bunkum nopietnākās domstarpības bijušas ar Uļmanu un Sprūdu

Vairāki avoti, kas uzturēja kontaktu ar šonedēļ noslepkavoto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku, LTV raidījumam de facto minēja, ka nopietnākās domstarpības profesionālās darbības dēļ Bunkum bijušas ar citu maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu un uzņēmēju Mihailu Uļmanu.

Veikta kratīšana Sprūda dzīvesvietā

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) veikusi divas kratīšanas bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda dzīvesvietā, aģentūrai LETA pastāstīja Sprūda advokāts, Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Policija apstrīdēs tiesas lēmumu par Sprūda neapcietināšanu

Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) pārsūdzēs šodienas Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas lēmumu neapcietināt bijušo maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu, aģentūrai LETA pavēstīja VP pārstāve Simona Grāvīte.

Tiesa neapcietina Sprūdu

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa ceturtdienas vakarā nolēma nepiemērot apcietinājumu bijušajam maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam, kurš kopā ar trīs citiem cilvēkiem tiek turēts aizdomās krāpšanā.

Aizturēts Māris Sprūds; Latvijas Radio ziņo arī par Aigara Lūša aizturēšanu

Valsts policija (VP) aizdomās par noziedzīgiem nodarījumiem maksātnespējas procesa laikā aizturējusi četras personas, tostarp jau apsūdzētā statusā esošo kādreizējo maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Savukārt Latvijas Radio Ziņu dienesta rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka vēl viens no aizturētajiem ir bijušais Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-TB/LNNK ģenerālsekretārs Aigars Lūsis.

Sprūda lieta: par Ķīšezera zemes afēru apsūdz arī bijušo TM amatpersonu Lūsi

Bijušajam maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam, kas nesen atbrīvots no apcietinājuma pret 0,5 miljonu eiro drošības naudu, neilgi pirms tam celta apsūdzība arī par pārkāpumiem uzņēmumu Dzimtā sēta un Peltes īpašumi maksātnespējas procesos. Šī krimināllieta tagad ir apvienota ar Trasta komercbankas (TKB) likvidācijas lietu, jo centrālais varonis abās ir Māris Sprūds, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide