Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Mārtiņš Blūms

Blūms sezonas izskaņā Pasaules rangā ieņem 12. vietu

Aktuālajā Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) MTB rangā Baltijas valstu pirmais numurs Mārtiņš Blūms zaudējis vienu pozīciju un tagad ieņem 12. vietu. Olimpiskajā nāciju rangā Latvija atrodas 21. pozīcijā, kas arī pēc šī kritērija dotu vienu vietu uz Parīzes Olimpiskajām spēlēm, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūms Pasaules kausa sezonu noslēdz kopvērtējuma TOP10

Svētdienas vēlā vakarā pēc Latvijas laika ar kārtīgu dubļu sacīksti Kanādā noslēgusies UCI Pasaules kausa sezona kalnu riteņbraukšanā. XCO krosa sacensībās elites vīru grupā Mārtiņš Blūms 83 sportistu konkurencē finišēja 19. vietā. Tikmēr sezonas lielajā kopvērtējumā cēsinieks izcīnīja ļoti augsto desmito vietu, kas ir nebijis panākums Latvijas kalnu riteņbraukšanā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūmam karjeras rekords – astotā vieta Pasaules kausā

Lielisku panākumu svētdien Šveicē izcīnījis Latvijas labākais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms, kurš izcīnīja augsto astoto vietu elites grupā Pasaules kausa MTB Olimpiskajā krosā otrajā posmā. Šis Blūmam ir karjeras rekords Pasaules kausos elitē, kas atnesa arī 110 Pasaules ranga punktus, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūmam tehniskais defekts izbojā cīņu par TOP10 PK 1. posmā XCO krosā

Svētdien Čehijā aizvadīts UCI Pasaules kausa MTB pirmā posma Olimpiskā (XCO) krosa sacensības, kurās uzvarēja brits Toms Pidkoks. Latvijas čempions Mārtiņš Blūms līdz piektajam aplim reāli cīnījās par vietu labāko desmitniekā, tomēr tad piedzīvoja velosipēda riepas plīsumu, finišu sasniedzot 23. vietā starp 135 startējušajiem, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūms turpina rakstīt Latvijas MTB vēsturi, izcīnot 11. vietu PČ XCO krosā

Svētdien Francijas pilsētā Les Getsā lielisku panākumu paveicis Latvijas labākais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms, kurš izcīnīja 11. vietu 96 sportistu konkurencē pasaules čempionātā kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskajā (XCO) krosā. Šis ir augstākais panākums Latvijas sportistiem pasaules čempionātos XCO krosa disciplīnā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūms Francijā izcīna augsto piekto vietu PČ XCC krosā

Piektdienas vakarā savu karjeras un Latvijas lielāko panākumu pasaules čempionātos kalnu riteņbraukšanā (MTB) sasniedzis Mārtiņš Blūms, kurš Francijā izcīnīja piekto vietu saīsinātā krosa, jeb XCC, sacensībās. Svētdien Mārtiņam priekšā dalība pamatsacensībās, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.