Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mārtiņš Staķis

Staķis valsts svētku runā mudina turpināt pirms 102 gadiem sāktās pārmaiņas

Pirms 102 gadiem cilvēki izlēma, ka pienācis laiks pārmaiņām, un nodibināja Latvijas valsti, bet pašlaik visi kopā esam šo pirms 102 gadiem iesākto pārmaiņu turpinātāji, trešdien uzrunā attālinātajā Rīgas domes svinīgajā sēdē sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (APP).

Staķis: Demisionējot Pūce pieņēma pareizu lēmumu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (APP), paziņojot par atkāpšanos no ministra amata, ir pieņēmis pareizu lēmumu, aģentūrai LETA komentēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP).

Staķis sola nepieļaut politiskā spēka šķelšanu

Sestdien partijas Progresīvie kongresā Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (APP) solīja nepakļauties politiskajām intrigām un nepieļaut Attīstībai/Par! un Progresīvo (APP) apvienības šķelšanu.

Staķa apkampienos vēl nemetas

Drīzāk par piesardzīgu var nosaukt Rīgas domes iespējamās opozīcijas partiju attieksmi pret pozīcijas priekšlikumu piedāvāt tām dažu domes komiteju priekšsēdētāju vietnieku amatus. Turklāt vakar no trim opozīcijas partijām uz tikšanos ar mēra amata kandidātu Mārtiņu Staķi ieradās tikai Gods kalpot Rīgai! un Latvijas Krievu savienības pārstāvji, bet ne Saskaņas politiķi.

Aci pret aci ar problēmām

"Patiesība par problēmām galvaspilsētā ir diezgan rūgta," pēc tikšanās ar Rīgas domes pagaidu administrāciju un departamentu vadītājiem atzina Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (A/P/P). Kaut arī joprojām nav zināms, kad domes jaunais sasaukums varēs sākt darbu, jo vairākas partijas vēlēšanu rezultātus ir apstrīdējušas, potenciālie pilsētas jaunie saimnieki uzsākuši iepazīšanos ar situāciju un nav slēpuši raizes par to.

Staķis: Rīgas pilsētas budžets nākamgad var samazināties par 20-30 miljoniem eiro

Finanšu ministrijas (FM) iecerētās iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ieņēmumu pārdales par labu valstij, kā arī ekonomikas lejupslīdes dēļ Rīgas pilsētas budžets nākamgad var samazināties par 20 miljoniem eiro, šodien pēc tikšanās ar Rīgas domes Finanšu departamenta pārstāvjiem atzina jaunveidojamās Rīgas domes koalīcijas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (APP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide