Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ministru kabinets

Sociālie partneri vēlas piedalīties lēmumu pieņemšanā

''Beidzot mums ir labas ziņas. Valdība pēc gariem ignorēšanas mēnešiem ir sākusi ar mums sadarboties.'' Tāds ir aktuālākais šā brīža valdības sociālo partneru – Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) –, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) un Latvijas Jauno zinātnieku apvienības vēstījums.

Valdība plāno lemt par papildu 160 000 vakcīnu iegādi no Pfizer un BioNTech

Ministru kabinets ceturtdien plāno lemt par papildu 160 000 vakcīnu pret Covid-19 devu iegādi no ražotājiem Pfizer un BioNTech, otrdien preses konferencē atklāja veselības ministre Ilze Viņķele (AP), kura pienākumus pildīs vēl līdz ceturtdienai, jo premjers ir pieprasījis viņas demisiju.

Uz gadu iesaldē valdības locekļu algas

Saeimas deputātu vairākums šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, atbalstot valdības locekļu algu iesaldēšanu, tādējādi paredzot, ka Ministru prezidenta, ministru un ministriju parlamentāro sekretāru atalgojums nākamgad nepaaugstināsies un paliks 2020.gada līmenī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide