Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus

Mistrus media

Latvijas kopražojuma filma Dabiskā gaismā iegūst Berlīnes kinofestivāla Sudraba lāci

Berlīnes starptautiskā kinofestivāla galvenā konkursa programmā iekļautā spēlfilma Dabiskā gaismā, kura veidota kā kopražojums ar Latvijas filmu studiju Mistrus Media, ieguvusi vienu no festivāla galvenajām balvām – ungāru režisors Denešs Naģs par savu debiju saņem Sudraba lāci kā labākais režisors, 5. martā paziņoja festivāla žūrija.

Latvijas kopražojuma filma Mijkrēslī piedalīsies Sansebastjanas festivāla konkursā

Piektdien, 18. septembrī, Spānijā sākas Sansebastjanas starptautiskais kinofestivāls, un tā konkursa programmā ar Kannu zīmolu iekļauta lietuviešu kino klasiķa Šarūna Barta spēlfilma Mijkrēslī, kuras uzņemšanā piedalījusies arī Latvijas studija Mistrus Media. Latvijas pirmizrāde filmai paredzēta Rīgas starptautiskajā kinofestivālā 18. oktobrī, informēja NKC pārstāve Kristīne Matīsa.

Pirmizrādi piedzīvos krimināldrāma par Latvijas taksistu dzīvi - Maiņa

Kinoteātrī Splendid Palace 17. septembrī pie skatītājiem nonāks filmu studijas Mistrus Media veidotā spēlfilma Maiņa, kas tapusi sadarbībā ar Picture House. Filma ir latviešu režisora Reiņa Kalviņa debija pilnmetrāžas formātā, informēja filmas pārstāvji.

Latvijā filmē vērienīgu Somijas spēlfilmu Hatching

Latvijā notiek vērienīgas Somijas un Zviedrijas kopprodukcijas filmas Hatching uzņemšana. Filmēšanas servisu Latvijā nodrošina studija Mistrus Media, filmas režisore ir Hanna Bergholma (Somija), informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Kannu kinofestivāla iniciatīvā Producers un the Move no Latvijas piedalīsies producente Inese Boka-Grūbe

Starptautiskajai kinoproducentu platformai Producers on the Move Kannu kinofestivālā kino popularizēšas organizācija European Film Promotion (EFP), kas katru gadu izvēlas 20 profesionālus un perspektīvus kino producentus no visas Eiropas, šogad izvēlēta filmu studijas Mistrus Media producente Inese Boka-Grūbe no Latvijas, informēja filmu studijas Mistrus Media pārstāve Anete Ruperte.

Viļņā pirmizrādi piedzīvo kopražojuma filma Elpa marmorā

Starptautiskajā Viļņas kinofestivālā Kino pavasaris sestdie, 17. martā notika režisores Giedres Beinoriūtes jaunās spēlfilmas Elpa marmorā pirmizrāde, kas ir Lietuvas, Latvijas un Horvātijas kopražojums, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide