Laika ziņas
Šodien
Migla

Olainfarm

Tiesa apķīlā Haralda Velmera advokātu biroju

Ekonomisko lietu tiesa (ELT), izskatot a/s Olainfarm pieteikumu par prasības nodrošināšanu civillietā uzņēmuma prasībā pret atlaisto Olainfarm padomes locekli Haraldu Velmeru par viņa prasījuma par kompensācijas izmaksas apstrīdēšanu un naudas piedziņu, pieņēmusi lēmumu apķīlāt visas H. Velmeram piederošās kapitāla daļas vairākos uzņēmumos, tostarp 100% viņam piederošā advokātu biroja SIA ZAB Velmers kapitāla daļas. Publiskajos reģistros pieejamie dati liecina, ka šobrīd kopumā ir apķīlātas H. Velmeram piederošās kapitāla daļas arī SIA Compor, SIA VH Invest un SIA Nami un būves, kā arī H. Velmeram piederošais nekustamais īpašums Rīgā.

Bordānam lūdz izvērtēt tiesu izpildītāja rīcību

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) saņēmis a/s Olainfarm sūdzību, kurā tiek lūgts ierosināt disciplinārlietu pret Rīgas apgabaltiesas zvērinātu tiesu izpildītāju Aināru Šustu, par viņa iespējamajiem pārkāpumiem notariālo izpildu aktu izpildes procesā, kas saistīti ar bijušo Olainfarm padomes locekļu Haralda Velmera un Kārļa Krastiņa pretenzijām pret Olainfarm par atlaišanas kompensāciju izmaksu. Vienlaikus sūdzībā tiek lūgts uz disciplinārlietas izskatīšanas laiku atstādināt A. Šustu no amata darbību veikšanas, kā arī piemērot disciplinārsodu.

Plāno paplašināt produktu portfeli

Par a/s Olainfarm attīstības plāniem un farmācijas nozares perspektīvām kopumā ar jauno uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Jāni Buku sarunājas Guntars Gūte.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide