Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Oļegs Osinovskis

Osinovskis lūdz Saeimas Ētikas komisijai izvērtēt deputāta Juraša izteikumus

Igaunijas uzņēmējs, a/s Skinest Group akcionārs Oļegs Osinovskis vērsies ar iesniegumu pie vairākiem Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas deputātiem, kā arī parlamenta priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces ar lūgumu izvērtēt Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša publisko izteikumu atbilstību Saeimas deputātu Ētikas kodeksam.

KNAB jautājis Osinovskim par Elksniņa lomu iespējamā kukuļa Jurašam organizēšanā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izjautājis kukuļdošanā apsūdzēto Igaunijas uzņēmēju Oļegu Osinovski, vai pašreizējais Daugavpils domes deputāts, bijušais Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (Saskaņa) organizējis miljonu eiro toreizējam KNAB darbiniekam Jurim Jurašam, lai bijušā AS Latvijas dzelzceļš vadītāja Uģa Magoņa krimināllietā pants no kukuļdošanas tiktu pārkvalificēts uz tirgošanos ar ietekmi, intervijā žurnālam Klubs sacīja Osinovskis.

Raidījums: Pusmiljonu Sprūda drošības naudai aizdevusi LAU locekle Udalova

Avots pusmiljonam eiro bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda drošības naudai, ko iemaksāja viņa brālis Kristaps, ir aizdevums no Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) valdes locekles Anastasijas Udalovas. Tas kļuvis zināms Latvijas Televīzijas raidījumam de facto. Udalovas līgavainis ir Latvijas Dzelzceļa kukuļu lietā apsūdzētais Igaunijas miljonārs Oļegs Osinovskis.

Magoņa korupcijas skandāla ietekme var sniegties tālu

Ģenerālprokuratūrai uzsākot kriminālvajāšanu pret bijušo AS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas miljonāru Oļegu Osinovski, kā arī, pēc Dienas rīcībā esošas neoficiālas informācijas, piemērojot piespiedu ietekmēšanas procesu pret juridisku personu, kas, pēc visa spriežot, ir kāds no Osinovskim piederošajiem uzņēmumiem, apsūdzētais uzņēmums var tikt izslēgts no publiskajiem iepirkumiem, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Drīzumā tiesā. Osinovskis pret KNAB

Par norisēm, kas saistītas ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) rosinājumu sākt kriminālvajāšanu pret Igaunijas uzņēmēju Oļegu Osinovski intervijā Romānam Meļņikam stāsta Osinovska advokāts Saulvedis Vārpiņš. Fragments no intervijas:

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide