Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Pārkāpumi

RPP kādā Rīgas naktsklubā konstatē deviņus pārkāpumus

Pagājušās nedēļas otrajā pusē Rīgas pašvaldības policija (RPP) pārbaudīja kādu naktsklubu Dzirnavu ielā, kas nesen bija uzsācis savu darbību. Pārbaudes laikā konstatēta virkne pārkāpumu un uzsāktas deviņas administratīvās lietvedības, tostarp konstatēts, ka klubā nelikumīgi nodarbinātas ārvalstu pilsones sniedz erotiska rakstura priekšnesumus, portālu Diena.lv informēja RPP.

VID 92% no veiktajām pārbaudēm tirgos konstatē dažādus pārkāpumus

Kopumā 92% jeb 66 no 72 gadījumiem, veicot kontroles pārbaudes tirgos, Valsts ieņēmumu dienests (VID) konstatējis dažādus tirdzniecības pārkāpumus, portālu Diena.lv informēja VID pārstāve Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa.Vasaras periodā gan Latvijas, gan ārvalstu tirgotāji cenšas Latvijas tirgos realizēt ievērojamu daudzumu augļu un dārzeņu.

Dārgās kļūdas valsts pārvaldē saista ar kadru mainību

Tradicionāli pavasarī Latvijas iedzīvotāji uzzina par pārkāpumiem iestādēs, kam jākalpo sabiedrības interesēs un jābūt paraugam likumu ievērošanā. Tās ir ministrijas, tām pakļautās un citas valsts pārvaldes iestādes, no kurām daudzas gadu no gada saņem sliktas atzīmes no likumības skolotājas - Valsts kontroles (VK).

Daugavpils mērs paziņo par taupības režīma ieviešanu

Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) izņēmis no domes sēdes dienas kārtības jautājumu par dārgas automašīnas iegādi pašvaldības vajadzībām, skaidrojot - kamēr pašvaldība nav atrisinājusi problēmas ar atsevišķiem projektiem, ir jāievieš taupības režīms, informē Daugavpils pilsētas pašvaldība.

PVD konstatē pārkāpumus 96 ēdināšanas uzņēmumos izglītības iestādēs

Divu nedēļu ilgā paŗbaužu periodā Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori konstatējuši pārkāpumus 96 uzņēmumos, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumus izglītības iestādēs, portālu Diena.lv informēja dienesta pārstāve Anna Joffe. No tiem 67 pārkāpumi saistīti tieši ar uztura normu neievērošanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide